Türkoğlu ilçesi lojistik konteyner Kent’te yaşamını sürdüren Senem bilgiç, Hacı Ahmet Bilgiç (36) ve Mustafa Bilgiç (33) yaşlarındaki kas hastalığına yakalanan çocuklarına bakarak, "Çocuklarını bırakıp giden anneler var. Ben çocuklarımı hiçbir şeye değişmem" dedi.

Kas hastalığına yakalanan çocuklarının yürümesinde güçlük çektiğini söyleyen Bilgiç, "Ben 3 çocuk annesiyim. İki oğlum bir kızım var. Oğullarımın iki tanesi kas hastası. Sürekli onlarla ilgileniyorum. Çok şükür kızım da bir şey yok. Depremzedeyiz. Depremde çok zor günler geçirdik. Şimdi konteyner kentte oturuyoruz" ifadesini kullandı.

Whatsapp Görsel 2024 04 02 Saat 10.13.40 4Ed421Ca

Bilgiç, "Çocuklarımla ilgileniyorum. Lavaboya gidip kendi ihtiyaçlarını karşılayamıyorlar. Kıyafetlerini yıkıyorum. Burada çocuklarımla vakit geçiriyorum. Boş zamanlarımda ise kurslara gidiyorum. Kafamı dağıtmak için. Çocuklarını bırakıp giden anneler var. Ben çocuklarımı hiçbir şeye değişmem. Çocuklarını bırakıp gidenler çok kötü bir şey yapıyorlar. Çok kötü bir ahlak. Anne çocuklarına karşı fedakâr olmalı. Allah'ım bu şekilde vermiş ve biz onlara bakmak zorundayız" dedi.

Whatsapp Görsel 2024 04 02 Saat 10.13.40 Eff06688

Muhabir: Eda Yamanlı