Onikişubat ilçesi Serintepe Mahallesi'nde yaşayan Şerife Dökme (36), 5 yaşındaki Kas sıkışmasından dolayı yürüyemeyen oğlu Mehmet Dökme'nin tedavisi için yetkililerden yardım istiyor. Dökme, "Dışarıda oyun oynayan çocuklar gibi benim oğlumda yürüsün, oyun oynasın istiyorum" dedi.

Uzmanlar uyardı! Doğalgaz kullanıcıları daha bilinçli olmalı Uzmanlar uyardı! Doğalgaz kullanıcıları daha bilinçli olmalı

Oğlunun yürüme imkanının olduğunu fakat maddi durumlardan dolayı tedavi yaptıramadığını söyleyen Anne Dökme, "5 yaşında kas hastalığı olan bir oğlum var. Ben oğlumun tedavi olmasını istiyorum. Bu süreçte Gaziantep'e gittim, Malatya'ya gittim. Oğlumun yürüyebilmesi için tedavisi var ama maddi durumdan dolayı tedavisini yaptıramıyorum. Benim eşim de Sara hastası. Elimden tutulmasını istiyorum" dedi.

Herkesin çocukları gibi benim çocuğum da yürüsün  istiyorum diyen Dökme, "Oğlum Fenerbahçe takımını tutuyor. Fenerbahçe lafını duyduğu zaman çok mutlu oluyor. Formasını giydikçe seviniyor. Benim oğlum da koşup top oynamak istiyor. Özel bir hastanede çocuğumun yere düşürüldüğünü öğrendim daha sonra da ameliyata alındı dediler. Sonrasında kas sıkışması olduğunu öğrendik. Ve oğlum şu an 5 yaşında ve yürüyemiyor. Oğlumun tedavisi var ama maddi durum olmadığı için yeterli şekilde tedavisini yaptıramıyorum. Bana bir el uzatılmasını istiyorum. Herkesin çocukları gibi benim çocuğum da yürüsün istiyorum. Dışarıda oyun oynayan çocukları görünce benim oğlum da yürüsün oyun oynasın istiyorum" ifadesini kullandı.