2024 yılında yerel seçimlerle birlikte yapılacak muhtarlık seçimi için adaylar sahaya çıkmaya başladı. Afşinbey Mahallesi muhtar adaylığını açıklayan Kadir İneci, “Beni sadece Afşinbey Mahallesi değil tüm Afşin halkı bilir. Bu yüzden yıllardır ikamet etmekten büyük mutluluk duyduğum Afşinbey Mahallesine hizmet etmek için bende varım” dedi.

Afşinli Miniklerden ‘Çözüm Bakanlığı’na Büyük İlgi Afşinli Miniklerden ‘Çözüm Bakanlığı’na Büyük İlgi

Afşinbey Mahallesi'nden muhtar adayı Kadir İneci, “Daha iyi hizmet edebilmek adına, muhtar adaylığımı açıklıyorum. İnşallah, halkımız takdir eder, bizlere mührü almayı nasip ederse, çok güzel ve herkesin faydalandığı bir muhtarlık dönemini hep beraber yaşayacağımızı umut ediyorum. Şimdiden tüm vatandaşlarımızdan, dost ve akrabalarımızdan destek beklediğimi ifade etmek istiyorum” dedi.

6 Şubat depremlerinin en fazla hasar gören mahalle Afşinbey Mahallesi olduğunu dile getiren Kadir İneci, “Mahallemizi yeniden ayağa kaldırmak için elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Ben Afşinbey Mahallesinde dünyaya geldim, bu mahalle de büyüdüm. Baba’dan Oğula, Kardeş’ten Kardeşe geçen bir mesleğimiz var. Mahallemin çok hızlı şekilde kendisini toparlaması ve eski güzel günlerine kısa sürede kavuşması için mahalle sakinlerimizden yetki istiyorum, destek bekliyorum” dedi.