Yeni sezonda şampiyonluğu hedefleyen Kahramanmaraş İstiklalspor, transfer çalışmaları kapsamında 5 futbolcuyla anlaşma sağladı.
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 3. Lig 4. Grup’ta mücadele edecek olan Kahramanmaraş İstiklalspor, yeni sezon öncesi transfer transfer çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Şampiyonluk yolunda güçlü bir kadro oluşturma hedefiyle hareket eden temsilcimiz, daha önce 8 futbolcuyu kadrosuna katarken, son olarak ise 5 futbolcuyu renklerine bağladı. Pendikspor'dan tecrübeli kaleci Murat Akşit'i kadrosuna katan Kahramanmaraş İstiklalspor, Afyonspor'dan sol bek Kerem Kaya'yı da transfer ederek savunma hattını güçlendirdi. Orta saha için Sincan Belediye Ankaraspor'dan Savaş Yorulmaz'ı renklerine bağlayan ekip, Fethiyespor'dan kaleci Enes Fidayeo ve Pendikspor'dan kanat oyuncusu Mertcan Akkaya'yı da transfer etti.

Kahramanmanmaras 19
TRANSFER ÇALIŞMALARI PLANLANDIĞI GİBİ GİDİYOR

Kulüp yetkilileri, transfer çalışmalarının planlandığı gibi ilerlediğini ve yeni sezon için güçlü bir kadro oluşturma yolunda önemli adımlar attıklarını belirtti. Yönetim, takımın ligde üst sıraları hedefleyen bir performans sergilemesi için gereken her türlü desteği vermeye devam edeceklerini ifade etti.

Kaynak: HABER MERKEZİ