CHP Afşin İlçe Başkanı Selçuk Gökdoğan’ın, ilçe başkanlığı görevinden alındığı iddia ediliyor.

“Can Azerbaycan ve tüm Türk dünyasının başı sağ olsun" “Can Azerbaycan ve tüm Türk dünyasının başı sağ olsun"

Gökdoğan ve ilçe örgütünün görevden alınmasıyla alakalı yazının Cumhuriyet Halk Parti Genel Merkezi tarafından CHP Afşin İlçe Teşkilatına ulaştığı öğrenildi.

CHP Genel Merkezi’nin yerel seçimler öncesi ve CHP Afşin İlçe Teşkilatının Genel Kuruluna kısa bir süre kalmasına rağmen bu kararı neden aldığı merak konusu oldu.

“Tepeden tırnağa değişimden yanayız”

280192882_544563450348663_523329458450385795_n

Henüz görevinden istifa etmediğini ve olayı doğrulayan CHP Afşin İlçe Başkanı Selçuk Gökdoğan, gazetemize açıklamalarda bulundu.

Gökdoğan, “Tepeden tırnağa değişimden yana olan tavrımız ve Ali Öztunç'un seçim sürecindeki parti emektarlarımıza yönelik davranışlarına olan tavrımız dolayısıyla Genel Merkezimiz tarafından tüm yönetim olarak görevden alınmış bulunmaktayız. Kongrede zaten aday olmayacağımı ve ilçe başkanlığı görevimi devredeceğimi aylar öncesinden beyan etmiş olmama rağmen, kongreye bir aydan daha az süre kala görevden alınmamız tamamen partimize ve seçilecek delegelere operasyondur. Partimizin vefakar cefakar tüm üyeleri hepinizi devrimci yüreğimle selamlıyorum. Mücadelemiz şimdi başlıyor.