Afşin İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Akdoğan ve Şekerbank Afşin Şube Müdürü Mehmet Karabulut, Yeşil Afşin Gazetesini ziyaret ederek, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladılar.

Afşin İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Akdoğan, Yeşil Afşin Gazetesinin önemli bir misyon üstlendiğini, ilçe ve il dışında geniş hizmet verdiğini söyledi.

Gazetecileri mesai arkadaşları gibi gördüklerini ifade eden İlçe Emniyet Müdürü Akdoğan, "Toplum ve kamuoyunun hızlı, doğru, tarafsız haber alabilmesi için gecesini gündüzüne katarak çalışan gazetecilerin, demokratik kültürün en önemli parçalarından biri olan medya kuruluşlarında hem demokrasinin gelişmesinde hem de birlik, beraberliğin pekişmesinde önemli rol alıyor" dedi.

Akdoğan,“Kamuoyunun bilgilendirilmesinde doğru ve güvenilir haber yapma, objektif olma, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri içerisinde barındıran bir mesleği icra eden gazeteci arkadaşlarımız, aynı zamanda vatandaşla dünya arasında köprü görevi görmektedir. Bu önemli görevi yerine getirmek için her türlü şartta görevlerini yerine getiren gazetecilerimizin mesai saati gözetmeksizin, vatandaşlarımızı bilinçlendirmek ve haberdar etmek için verdikleri mücadele her türlü övgüye layıktır. Afşin'imizde basın çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyor, görevi başında hayatlarını kaybeden basın çalışanlarını rahmetle anıyor, tüm basın çalışanlarına sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”açıklamasında bulundu.

Şekerbank Afşin Şube Müdürü Mehmet Karabulut ise Yeşil Afşin Gazetesi’nin tarafsız ve objektif yayın politikasıyla örnek teşkil ettiğini belirterek, bu vesileyle tüm Yeşil Afşin Gazetesi çalışanlarının ve basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladığını dile getirdi.

Yeşil Afşin Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ömer Kösebalaban, Afşin İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Akdoğan ve Şekerbank Afşin Şube Müdürü Mehmet Karabulut ile Şekerbank Afşin Personel Sorumlusu Timurhan Gök’e ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Editör: Haber Merkezi