Afşin Final Eğitim Kurumları, uzman psikolojik danışmanlarla ücretsiz olarak Afşinli Öğrencilere danışmanlık hizmeti veriyor.

YKS sonuçlarının açıklanmasının ardından adaylar, tercih kılavuzunun yayımlanması ile 2-4 yıllık üniversite taban puanları, başarı sıralaması ve kontenjan listesini mercek altına alacak.

Anadolu Vakfı’nın burs programına başvurular 30 Eylül’de sona eriyor Anadolu Vakfı’nın burs programına başvurular 30 Eylül’de sona eriyor

Ortaöğretimden yükseköğretime geçecek öğrencilere tercih danışmanlığı sürecinde ilgi, yetenek ve kişilik özellikleri doğrultusunda bir üst öğrenim kurumuna geçişlerinde rehberlik yapılması amacıyla Afşin Final Eğitim Kurumları’nda YKS Tercih Danışmanlığı kuruldu.

Afşin Final Eğitim Kurumları’ndan yapılan açıklamada, “Afşin final eğitim kurumları olarak uzman psikolojik danışmanlarımızla tercih danışmanlığı kapsamında 27 Temmuz- 8 Ağustos tarihleri arasında ücretsiz olarak Afşinli Öğrencilere hizmet vermeye başlamıştır. Randevu almak için 0(344) 511 92 92”

Kaynak: DENİZ DOĞAN