Türkoğlu ilçesi Lojistik konteyner kentte yaşayan 6 çocuk annesi Şayeste Selci (72), Alzheimer hastası 72 yaşındaki eşi Ali Selci ve 36 yaşındaki şizofreni teşhisi konulan kızı Hüsne Selci'ye kendini adadı. Kızına ve eşine baktığı için çok huzurlu olduğunu söyleyen Selci, "Ömrümün yettiği yere kadar onlara bakmaya devam edeceğim" dedi.

Fedakar Kadın Hasta Eşine Ve Kızına Bakıyor(2)

Eşimi çok seviyorum, onunla her türlü yokluğu çektik diyen Şayeste Selci, "Ben depremden sonra konteyner kentte oturuyorum. Ben burada çok mutluyum çok da huzurluyum. Ben Şeker ve tansiyon hastasıyım. Migrenim tuttuğu zaman çok kötü oluyorum ama Ben eşim ede bakıyorum kızıma da bakıyorum. Onlar ile mutlu oluyorum. Ben eşimi çok seviyorum. Onu sevdiğim için de her yokluğa beraber göğüs gerdik. Biz çok yokluk çektik. Beraber tarlaya gittik. Bunlara da şükür. Allah'tan gelene hiçbir şey diyemeyiz. Kızım ile de huzurluyum eşim ile de huzurluyum. Onlara bakmak bana huzur veriyor. Ben onlara ölene kadar bakarım. Ben 72 yaşındayım Allah izin verirse bakmaya devam edeceğim. Ben görevimi yaparım" ifadesini kullandı.

Fedakar Kadın Hasta Eşine Ve Kızına Bakıyor

Yeryüzündeki meleğimiz annem diyen Hüsne Selci ise(36 ),"Ben konteynırkent'te annem ve babamla birlikte kalıyorum. Bana 18 yaşında şizofreni hastalığı teşhisi konuldu. Burada zamanımı örgü örerek geçiriyorum. Bunları yapmak çok hoşuma gidiyor. Bilmediğim yerleri arkadaşlara soruyorum. Annem bana yemek yapar, babama bakar. Annem bize Allah'ın bir lütfu. Annemle babamın olması çok önemli bir şey benim için. Belki de çok kötü yerlerde olacaktım. İyi ki de varlar. Annem bir melek. Dünyadaki yeryüzündeki bir meleğimiz annem" ifadesini kullandı.

Fedakar Kadın Hasta Eşine Ve Kızına Bakıyor(4)Fedakar Kadın Hasta Eşine Ve Kızına Bakıyor(1)

Muhabir: Eda Yamanlı