Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Bahadır Yaşar ve Yönetim Kurulu Üyeleri Afşin esnafını ziyaret ederek 29 Ocak Cumartesi günü yapılacak olan genel kurul öncesi destek istedi.
 
29 Ocak Cumartesi günü yapılacak olan Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin olağan genel kurul öncesi Kooperatif  Başkanı Bahadır Yaşar ve yönetim kurulu üyeleri esnafları ziyaret ederek kooperatifin çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Esnaf ziyaretleri sırasında açıklamalarda bulunan Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Bahadır Yaşar, “29 Ocak Cumartesi günü Afşin Belediye Düğün Salonu’nda olağan genel kurulumuz var. Bu genel kurul öncesi esnaflarımızı ziyaret ederek onların sorunlarını dinledik. Kooperatifimiz Gaziantep bölgesine bağlı kooperatifler arasında başarı ve performans olarak birincidir. Ayrıca kooperatif olarak en yüksek kredi limiti olan 100 bin TL’yi kullandırabilen ilk 30 kooperatiften birisidir. Bu bakımdan kooperatifimiz ciddi anlamda çalışmalar yapmıştır. Bu rakamlar bunun açık bir göstergesidir” dedi.
29 Ocak Cumartesi günü yapılacak olan genel kurula tüm Afşinlileri davet eden Başkan Bahadır Yaşlar, “Kooperatifimiz ortaklarını 29 Ocak 2011 tarihinde saat 10.30 da Afşin Belediyesi Düğün Salonu’nda yapılacak olağan genel kurul toplantısına davet ediyoruz”dedi.