Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan, AK Parti Afşin İlçe Başkanı Fevzi Kaynak ve Afşin’de faaliyet gösteren sivil toplum örgütü temsilcileri, İl Genel Meclis Üyeleriyle birlikte AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Ziyarete, Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan, AK Parti Afşin İlçe Başkanı Fevzi Kaynak, İl Genel Meclis Üyeleri Ömer Kösebalaban, Ahmet Canpolat, Afşin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Sıtkı Can, Afşin Ziraat Odası Başkanı Hasan Akpınar, Afşin Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı İlyas Sarı, Afşin Şoförler Odası Başkanı Adnan Kabaağaç,Tanır Belediye Başkanı Nurettin Sarıkaya, Çobanbeyli Belediye Başkanı İsmail Mert, Arıtaş Belediye Başkanı Mutemit Dağlı, Bakraç Belediye Başkanı Hüseyin Emiroğlu, Alemdar Belediye Başkanı Mesut Kılıç, AK Parti Afşin Kadın Kolları Başkanı Ayşe Kılınç ile köy muhtarları katıldı.
Heyet ilk olarak AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u ziyaret ederek görevlerinde başarılar dilediler.
Afşin’in sorunlarını birlikte çözeceğiz diyen AK Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, “Bugün Afşin Belediye Başkanımız, ilçe başkanımız, il genel meclis üyelerimiz, sivil toplum örgütü temsilcilerimiz, muhtarlarımız bizleri ziyaret etti. Afşin teşkilatı ve sivil toplum örgütleri kongremizde bir güç birliği, bir el birliği sergilediler. Afşin’in sorunları içim ilçe teşkilatı ve belediyemizle koordinasyon halindeyiz. Milletvekillerimizle birlikte ilçemizin sorunlarını çözeceğiz” dedi.
Heyet daha sonra Kahramanmaraş İl Sağlım Müdürü İlker Çitil, Kahramanmaraş Halk Sağlığı Müdürü Dr. Ahmet Yener'i, makamında ziyaret ettiler.