Resmi Gazete’de yayımlanan kararnameyle Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü olan Erzincan İl Emniyet Müdürü Doğan İnci bir veda mesajı yayınladı.


İnci mesajında; "19.02.2014 tarihinde başlamış olduğum Erzincan Emniyet Müdürlüğü görevimden Kahramanmaraş Emniyet Müdürü olarak atanmam sebebi ile siz değerli dostlarımdan ayrılıyorum.

Bu süreç içerisinde ülkemizin içinden geçtiği bu zor dönemde sizlerin desteği ile hep beraber ilimizin huzur ve güvenliği için çalıştık. Tüm bunları yaparken devlet yönetiminde kurumların kalıcı, kişilerin geçici olduğunu unutmadan sadakatimiz Devletimize, hizmetimiz milletimize olmuştur.

15 Temmuz gecesi gerçekleştirilmek istenen hain ve kanlı darbe girişimini engellerken Devletimize gösterdiğiniz bağlılık ve kahramanlık örneği aşikardır. Bu konuda sizlere tekrar teşekkürlerimi sunmayı bir borç biliyorum.

Görevimin her anında desteklerini yanımda hissettiğim siz değerli dostlarıma müteşekkirim. Hizmet etmekten mutluluk duyduğum sizlere bugün veda ederken, Türk Polis Teşkilatı, şahsım ve ailem adına sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, mutlu ve esenlik dolu bir ömür geçirmenizi temenni ederim. Hakkım sizlere helal olsun, sizler de hakkınızı helal ediniz." 
Editör: Haber Merkezi