Lazer Epilasyon, Kaş, bıyık, ağda, makyaj, cilt bakımı, saç kesimi, boya, fön, türban ve keratin bakımı hizmeti vermeye başlayan Duygu Kuaför ve Güzellik Salonu, GO Petrol yanında düzenlenen törenle açıldı.

Açılış törenine Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emrah Gümüş, Afşin Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Basri Genç ile davetliler katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emrah Gümüş, “Depremden sonra memleketimize bu tür açılışlar görmemiz bizi güzidesiyle memnun ediyor. İnşallah hayırlı işler, bol kazançlar diliyoruz. Alt ve üst kat olmak üzere hem kuaför hem güzellik merkezi olarak güzel bir iş yerine sahip olmuş. Kendisine hayırlı işler diliyoruz. Allah’ım hayırlı bol rızıklar nasip etsin, hayırlı olsun” dedi.

Açılış töreninde yalnız bırakmayan herkese teşekkür eden Duygu Kuaför ve Güzellik Salonu İşletme sahibi Duygu Çil, “Öncelikle bu özel günümüzde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Çok severek yapmış olduğum bu güzel mesleği biraz daha farklı kılarak ezberi bozmaya çalıştım. Kaliteli hizmet sunmakla beraber aynı zamanda bizleri tercih edecek olan hanımlarla birlikte kaliteli vakit geçirecek birçok şeyi düşündük. Geniş ve ferah işlem odalarımız, organik ürünlerimiz, birden fazla bekleme salonlarımız, minik misafirlerimiz için oyun alanlarımız gibi birçok şeyi düşündük. Duruşumuzu ve çalışma prensibimizi hiç değiştirmeden inşallah uzun yıllar Afşinimize hizmet vermeye devam edeceğiz. Desteğini benden esirgemeyen eşim ve iş arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Duygu Kuaför ve Güzellik Salonu Açıldı (11)Duygu Kuaför ve Güzellik Salonu Açıldı (8)

Duygu Kuaför ve Güzellik Salonu Açıldı (1)Duygu Kuaför ve Güzellik Salonu Açıldı (9)Duygu Kuaför ve Güzellik Salonu Açıldı (5)Duygu Kuaför ve Güzellik Salonu Açıldı (4)Duygu Kuaför ve Güzellik Salonu Açıldı (3)

Kaynak: Şükrü Kartal