29 Haziran'da Malezya'da başlayacak olan Honor of Kings Invitational Sezon 2 Turnuvası'nda, aralarında Türkiye’den FUT Esports’un da yer aldığı çeşitli bölgelerden 13 takım, 300 bin dolarlık (yaklaşık 10 milyon TL) ödül havuzu için mücadele edecek. Ayrıca, ilk 8'e giren takımlar, Esports Dünya Kupası'nda düzenlenecek ve 3 milyon dolar (yaklaşık 100 milyon TL) ödül havuzuna sahip Honor of Kings Invitational Midseason'a doğrudan katılım hakkı elde edecekler.

Dünyanın en çok oynanan mobil MOBA oyunu Honor of Kings’te Invitational S2 Turnuvası ve Esports Dünya Kupası heyecanı başlıyor. Çeşitli bölgelerden gelen 13 takım, 300 bin dolarlık ödül havuzu için mücadele edecek. Bunlara ek olarak oyunun global lansmanı kapsamında oyun içi etkinlikler duyuruldu.

300.000 dolar ödül havuzuna sahip turnuva başlıyor

29 Haziran'da başlayarak, Güneydoğu Asya, Brezilya, MENA, Latin Amerika, Batı Avrupa ve temsilcimiz FUT Esports’un da aralarında bulunduğu 13 takım, Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur'daki Sunway Velocity Mall'da Honor of Kings Invitational Sezon 2 Turnuvası'nda yarışmak için bir araya gelecek. 

Yarışmanın ödülleri arasında 300 bin dolar değerindeki ödül havuzundan bir pay ve ilk 8’e giren takımlar için Esports Dünya Kupası'nın bir parçası olacak olan Honor of Kings Invitational Midseason’a doğrudan katılım hakkı bulunuyor.

Honor of Kings Invitational Midseason Esports Dünya Kupası, dünya çapındaki en iyi 12 takımın toplam 3 milyon dolar ödül havuzu için mücadele edeceği bir etkinlik olacak.

Honor of Kings 20 Haziran’da tüm dünyada oyuncularla buluşuyor

Bununla birlikte Honor of Kings, yaptığı son açıklamayla 20 Haziran itibarıyla Japonya, Kore, Güneydoğu Asya, Latin Amerika, Kuzey Amerika ve Avrupa'daki tüm iOS ve Android cihazlarda Honor of Kings'in çıktığını duyurdu.

Geliştirici TiMi Studio Group ve yayıncı Level Infinite, bu haberi kutlamak ve stratejik takım savaşlarını deneyimlemek için tüm mobil MOBA severleri oyun içi etkinliklerde buluşmaya davet ediyor.

Videoyu buradan izleyebilirsiniz

Lansman dönemine özel etkinlikler duyuruldu

Açıklamaya göre oyuncular, tüm 85 kahramanın yanı sıra yeni eklenen Sun Ce kahramanını ilk ay boyunca ücretsiz olarak deneme imkanına sahip olacak. Ek olarak belirli oyun içi etkinlikleri tamamlayarak bu kahramanlardan 28'ini ve 21 kostümü ücretsiz olarak açma şansı yakalayabilecekler.

Oynaması ücretsiz, kazanması adil

Honor of Kings, her cihazda en iyi performansı sağlamayı ve oyunculara adil bir oyun deneyimi sunmayı hedefliyor. Bu doğrultuda oyun, genel deneyimi sürekli olarak iyileştiriyor ve güncellemelerle kendini sürekli olarak güncelliyor.

Oyunun sunduğu geniş kapsamlı özellikler arasında 14 dil desteği, dünya çapında bir sunucu ağı, büyüleyici karakterler ve oyuncuları cezbedecek içerikler ve kültürel referanslar bulunuyor. Bu özellikler, Honor of Kings'in oyuncular arasında sınıfının en iyisi eşleştirme sağlamayı ve misafirperver bir topluluk oluşturmayı hedefliyor.

Honor of Kings, 2015 yılında Çin'de TiMi Studio Group tarafından yayınlandı ve bu yılın sonunda küresel lansmanını tamamlayacak. Honor of Kings hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi Honor of Kings sitesini ziyaret edebilir ya da Instagram, Discord, Facebook, Twitter ve Youtube sosyal medya kanallarına göz atabilirsiniz.

Level Infinite Hakkında

Level Infinite, dünya çapında, nerede ve nasıl oynamak istedikleri fark etmeksizin tüm oyunculara yüksek kalitede, sürükleyici eğlence deneyimleri sunmayı amaçlayan global bir marka. Level Infinite; PUBG MOBILE, Goddess of Victory: NIKKE ve SYNCED gibi çığır açan hit oyunların yayıncısı ve Fatshark'ın Warhammer 40,000: Darktide, Funcom'un Dune: Awakening, Inflexion Studios'un Nightingale gibi oyunlarda da iş birliği yaptı. Amsterdam ve Singapur merkezli şirketin tüm dünyada ekipleri bulunuyor. 

Level Infinite ile ilgili daha fazla bilgi için www.levelinfinite.com adresini ziyaret edebilir veya X, Facebook,Instagram ve YouTube hesaplarını takip edebilirsiniz.

TiMi Studio Group Hakkında

Tencent Games'in bir yan kuruluşu olan TiMi Studio Group, global oyuncuların eğlence kalitesini artırmayı hedefleyen önde gelen bir video oyun geliştirme ve işletme ekibi. Shenzhen, Çin merkezli olup Los Angeles, Seattle, Montreal, Şanghay ve Chengdu'da ofisleri bulunan TiMi, geniş bir oyun türü yelpazesi ve çeşitli platformlarda yüksek kaliteli, yüksek sadakatli ve son derece yaratıcı oyunlar yaratır. 2008 yılında kurulan TiMi, Honor of Kings, Speed Drifters ve Arena of Valor gibi bir dizi öne çıkan oyun geliştirmiştir. TiMi aynı zamanda dünyanın en büyük oyun markalarından bazılarına güvenilir bir ortak olarak, Call of Duty: Mobile gibi AAA başlıklar yaratmaktadır ve en son olarak Pokémon UNITE, ilk stratejik Pokémon takım savaşı oyunudur. TiMi hakkında daha fazla bilgi edinmek için @timistudios'u X ve LinkedIn'de takip edin.

Kaynak: Bülten