Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Çekmeköy konteyner kent ve Ankavan konteyner kentte yaşayan çocuklarla bir araya gelerek erik dalı oynadı. Başkan Güven çocuklarla, Hacivat ile Karagöz gösterisi, dans eğlencesi, kukla gösterileri ve sihirbazlık gösterilerini izledi.

Eğitim öğretim yılı öncesi çocuklara etkinlik düzenledikleri söyleyen Başkan Güven, “Yazın son günlerini yaşıyoruz. Okullar açılmadan sizleri eğlendirmek istedik. Malatya başkan yardımcılığı yaptığım zamanlarda bu ekibimiz başarılı işlere imza atıyorlardı. Afşin’e ricamız üzerine gelerek çocuklarımızın eğlenceli bir vakit geçirmelerini sağladılar. Çocukların, okullar açılmadan önce stresten uzaklaşıp eğlenceli bir vakit geçirmelerini sağladık” dedi.

Etkinliğe, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, koordinatör kaymakamlar Furkan Recep Nalbant, Furkan Nezir ile konteyner kentte yaşayan çocuklar ve aileleri katıldı.

Uzmanlar uyardı! Doğalgaz kullanıcıları daha bilinçli olmalı Uzmanlar uyardı! Doğalgaz kullanıcıları daha bilinçli olmalı