Ciğer başta olmak üzere adana, kuşbaşı, tavuk çeşitleri ve mezeleriyle Ciğerci Mehm-Et Usta, Afşin’de hizmet vermeye başladı.

Kayseri’den gelen deneyimli ustabaşı Zekeriya Özarslan, işinin en iyi aşçıları ve güler yüzlü personelleriyle Ciğerci Mehm-Et Usta, müşterilerinin hizmetine başladı.

Antalya'da kamyona çarpan tur minibüsündeki 1 turist öldü, 11 kişi yaralandı Antalya'da kamyona çarpan tur minibüsündeki 1 turist öldü, 11 kişi yaralandı

Düzenlenen açılışa, Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, Jandarma Komutanı Özgür Gümüşay, AK Parti İlçe Başkanı Burhan Karabulut, MHP İlçe Başkanı Süleyman Aycan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Sıtkı Can, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emrah Gümüş, Ziraat Odası Başkanı İbrahim Emiroğlu ve çok sayıda davetli katıldı.

İşletmenin açılışı, Kuran-ı Kerim tilaveti ve kurban kesimi ile başladı. Duaların ardından açılış konuşmasını yapan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, “Öncelikle işletme sahibine hayırlı olsun diyoruz. Yüzyılın felaketinden çıktık. Hızla toparlama sürecine girdik. Sosyal anlamda da, mental anlamda da toparlanmaya başladığımızın en büyük kanıtı yeni iş yerlerinin açılması. Özellikle insanların rahatlıkla misafirlerini ağırlayabileceği, güzel, nezih bir ortam olmuş. Ben işletmeci kardeşimize çok teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık. Rabb'im bol hayırlı kazanç versin” dedi.

Ciğerci Mehm-Et Usta işletme sahibi Mehmet Yetiş, “Açılışımıza katılan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz. Afşinli hemşerilerimize nezih ve misafirlerini ağırlayabileceği bir işletme açtık. Ciğer, adana, kuşbaşı, tavuk çeşitleriyle Afşinli hemşehrilerimizin hizmetindeyiz. İşinin en iyi ustalarıyla, güler yüzlü personellerimizle müşterilerimizin hizmetindeyiz” dedi.

Sipariş numarası: 0554 014 52 46

Kaynak: DENİZ DOĞAN