banner479

Süfyan Emiroğlu, adaylık tanıtım toplantısı düzenledi

2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde AK Parti'den milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa eden Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Başmüfettişi Süfyan Emiroğlu, AK Parti Afşin İlçe Teşkilatında adaylık tanıtım toplantısı düzenledi

Süfyan Emiroğlu, adaylık tanıtım toplantısı düzenledi

2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde AK Parti'den milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa eden Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Başmüfettişi Süfyan Emiroğlu, AK Parti Afşin İlçe Teşkilatında adaylık tanıtım toplantısı düzenledi

17 Şubat 2015 Salı 09:49
1392 Okunma
 Süfyan Emiroğlu, adaylık tanıtım toplantısı düzenledi
 Süfyan Emiroğlu, adaylık tanıtım toplantısı düzenledi

Aday Adayı Emiroğlu: "Hedefimiz güçlü Türkiye, güçlü

Kahramanmaraş ve daha kalkınmış, huzurlu bir Afşin"

 2015 tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde AK Parti'den milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa eden Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Başmüfettişi Süfyan Emiroğlu, AK Parti Afşin İlçe Teşkilatında adaylık tanıtım toplantısı düzenledi. AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Emiroğlu," Hedefimiz 'Güçlü Türkiye Güçlü Kahramanmaraş' ve daha güzel, daha kalkınmış, huzurlu bir Afşin’dir."dedi.

AK Parti'den aday adayı olan Süfyan Emiroğlu partisin İlçe Başkanlığında yaptığı toplantıda katılımcılara seslendi. Emiroğlu, " Yalnız Afşin için değil, Ülkemiz ve halkımızın geleceği için, Milli iradenin tecelli ettiği yer, toplumsal sorunların çözümünün gerçek adresi olan Türkiye Büyük Millet Meclisinde Afşin’in güçlü olmasına, sesinin gür çıkmasına ihtiyaç var."diye konuştu.

AK Parti Afşin İlçe Teşkilatında düzenlenen adaylık tanıtım toplantısına Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, AK Parti İlçe Başkanı Av. Şeref Kırbıyık, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Ökkeş Şimşek, İstanbul Afşinliler Derneği (AFŞİNDER)  Başkanı Ahmet Ardıç, belediye meclis üyeleri, AK Parti İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 Adaylık tanıtım toplantında ilk olarak AK Parti Afşin İlçe Başkanı Şeref Kırbıyık kürsüye geldi. Kırbıyık, "Afşin Ak Parti ailesi olarak genel seçimlerde, partimizin bayrağını en yüksek yere taşımak için gece gündüz çalışıyoruz. Partimizin her kademesi seçimlerde başarılı bir oy oranını yakalamak için çalışmalarına devam ediyor. Partimizde aday adaylığı süreci ve başvuru süreci başladı. Yeni Türkiye'nin kazanımlarını korumak ve daha da ileri taşımak için, 2015 genel seçimlerine AK Parti olarak büyük bir önem veriyoruz. Bu seçimlerde AK Parti başarılı olursa Türkiye'nin geleceği garanti altına alınacak ve 2023 hedefimize emin adımlarla devam edeceğiz. 2015 genel seçimlerinde aday adaylığını açıklayan Süfyan Emiroğlu Bey'in aday adaylığı Afşin'imize, Kahramanmaraş'ımıza ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum" diye konuştu.

 

Daha sonra konuşma yapan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, " Bilindiği üzere yeni bir sürece girdik. Afşin'de belediye başkanı değişti, ilçe başkanı değişti, yönetim kurulu arkadaşlarımız değişti. Hizmet bayrağı yeni ellere devroldu. Afşin 85 bin nüfusa sahip büyük bir ilçe ve dolayısıyla Afşin'imizde parçalayan, ayrıştıran ve ötekileştiren yapılara izin vermeyeceğimizi her zaman ifade ettik. Bizler Afşin'i birleştiren bir ekip olacağımızı da her zaman beyan ettik. Afşin'de genel seçimler öncesinde bütün hemşerilerimizi bir ve beraber olması için çalışacağız. Her milletvekili aday adayımızın arkasındayız, kimsenin karşısında değiliz. Adaylık süreci açıklanana kadar her aday adayımızın yanında olacağız. Bu dönem Afşin'imizden milletvekilimizin olmasını istiyoruz. Süfyan Bey'e çıkmış olduğu bu hizmet yolunda başarılar diliyoruz. Allah yar ve yardımcısı olsun."dedi.

Adaylık tanıtım toplantısında katılımcılara kendini tanıtan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Aday Adayı Emiroğlu, "Geldiğimiz noktada, elde ettiğim yurt içi ve yurt dışı bütün bu bilgi ve tecrübe birikimimi bir başka alanda; siyaset alanında özellikle son beş yıldır kalkınması ve her türlü sorunu ile yakından ilgilendiğim, doğduğum ve büyüdüğüm şehir Kahramanmaraş’a ve uzun süredir vekili olmayan Güzel Afşin’imizin hizmetine sunmak için geçen hafta itibariyle görevimden ayrıldım."açıklamasında bulundu.

Hem şehrimizi, hem Türkiye’yi, hem de bütün dünyayı yakından tanıyan, izleyen bir hemşehriniz olarak, 2015 Milletvekilliği seçimlerinde AK Partiden Kahramanmaraş Milletvekili Adayı olmak için başvurumu inşallah bugün yapacağım diyen Emiroğlu, "Partimizin takdiri, çok kıymetli hemşerilerimizin teveccühü ve Yüce Rabbimizin inayeti ile şehrimize ve halkımıza hizmet etmeyi istiyorum."diye konuştu.

Afşin ve Kahramanmaraş için hayallerinin olduğunu belirten Emiroğlu konuşmasına şöyle devam etti:

"Bizler; doğduğumuz, büyüdüğümüz, yaşadığımız bu şehre dünyada başka hiçbir memlekette olmayan ayrı bir gönül bağıyla bağlıyız. Nasıl ki kendimiz için, ailemiz için, sevdiklerimiz için hayallerimiz varsa, ilçemiz Afşin için ve Kahramanmaraş için de hayallerimiz var.

Amacımız daha kalkınmış, daha huzurlu, daha müreffeh ve vesayetlerden kurtulmuş Büyük Türkiye ve Büyük Kahramanmaraş’tır.

Ben de Afşin'in yetiştirdiği bir evladı olarak, her Afşinli gibi Afşin’e Kahramanmaraş'a ve Türkiye’ye büyük bir sevda ile bağlıyım. Yaşamım boyunca, Afşin'li, bu memleketli olmanın heyecanını ve coşkusunu yüreğimde hissettim.  Afşin’in daha iyi bir yerde olmasını hayal ettim.

"Eshab-ı Kehf" ruhunu, mücadeleci ruhu, içtenliği, azmi ve kararlılığı ilke edindim. Bugüne kadar iş yaşamında, sosyal ve siyasi alanda bu doğrultuda gayret ettim. Ben bu şehre hizmeti bir borç biliyorum, bir evladın vazifesi gibi kutsal bir görev olarak görüyorum.

Biliyorsunuz, çok yakında Türkiye için hayati öneme sahip bir seçim daha var. Bu seçimde Türkiye’nin geleceği şekillenirken,  Afşin'in heyecanını, enerjisini meclise taşıyacak, halkımızın hislerine, beklentilerine tercüman olacak, Ankara’yı iyi bilen, devleti yakından tanıyan, ama özünden de kopmamış, tuttuğunu koparan güçlü bir temsile ihtiyacı var.

Afşin'in ve Kahramanmaraş’ın tüm sorunlarını teker teker bilen birisiyim. Bu konuda Bakanlarımız, Milletvekillerimiz ve tüm ilgili kuruluşların katılımı ile hazırlanan ve Kahramanmaraş’ın yol haritası olan strateji belgesinde çok şükür bizim imzamız da var. Bu sorunların çözüm yollarını da çok şükür biliyorum ve çözebileceğimize de inanıyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde bu sorunları teker teker çözeceğiz.

Bunu tabi ki Sayın Belediye Başkanımız ve ekibi ile, yine çok kıymetli AK Parti İlçe Başkanımız ve çalışkan ekibi ile birlikte yapacağız. Buna yürekten inanıyorum.

Yalnız Afşin için değil, Ülkemiz ve halkımızın geleceği için, Milli iradenin tecelli ettiği yer, toplumsal sorunların çözümünün gerçek adresi olan Türkiye Büyük Millet Meclisinde Afşin’in güçlü olmasına, sesinin gür çıkmasına ihtiyaç var.

Artık Afşin’in Mecliste bir Vekili olmalı. Kimi seçersek seçelim çok değerli aday adayı arkadaşlarımın hepsi kıymetli insanlar. Ancak Allah rızası, için Afşin için elinizi yüreğinize koyun ve en layık olanı, sizi en iyi temsil edecek olanı ve Afşin’e en iyi hizmet edecek olanı seçin.

AK Parti’nin vizyonunu bilen ve sahiplenen, toplumun tüm kesimlerine hitap edebilecek, onları anlayacak, onların taleplerini, rızasını gözetecek, bunları Anka’da dile getirecek, takip edecek, toplumun her kesimiyle yakın ve samimiyete dayalı bir diyaloğu gerçekleştirebilecek bir anlayışı öne çıkarmalıyız.

AK Parti ile birlikte çetelerin, vesayetçilerin istikamet çizdiği Türkiye geride kalmış, milletimizin çizdiği rotada ilerleyen yeni Türkiye, güçlü Türkiye dönemi başlamıştır. 13 yıldan bu yana bütün AK Parti iktidarları sadece kendisine oy verenlerin değil, bütün milletimizin, 77 milyonun iktidarı olma gayretinde olmuştur.  AK Parti mazlumun, mağdurun, garip gurebanın yanında olan bir parti olmuştur.

Önce Partimizin kararı, sonra da Afşinli, Kahramanmaraşlı hemşerilerimizin teveccühü ile şahsıma milletvekilliği görevi tevdi edilirse, 2023'ün güçlü, büyük Türkiye'sine giden yolda ülkeme, şehrime hizmet etmek, büyüyen, güçlenen, gelişen Türkiye'ye, büyüyen, güçlenen, gelişen Afşin'e, Kahramanmaraş'a bir tuğla koya bilmek,büyük bir şeref ve çocuklarımıza bırakabileceğimiz onurlu bir miras olacaktır.

Önümüzdeki dönemde bize bu görev tevdi edilmesi halinde, diğer milletvekillerimizle birlikte ilçemiz ve bölgemize hizmet edeceğiz.

Bütün Afşin’i ev ev gezeceğiz, insanların gönüllerine girmeye çalışacağız. Fert fert bütün hemşerilerimize bu kutlu yürüyüşü bir kez daha anlatacağız. Bütün hemşerilerimize AK Parti'nin hizmetlerini, ideallerini, hedeflerini tekrar tekrar anlatacağız.

Bu kutlu davaya inanmış, gönlünü vermiş, Ak kadroların içerisinde malıyla, canıyla millete hizmet yolunda koşan gönüldaşlarımızla, yol arkadaşlarımızla beraber bu kutlu yolda birlikte yürüyeceğiz.

Kurucu Genel Başkanımız, Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açtığı bu yolda, Genel Başkanımız ve Başbakanımız Bilge İnsan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun öncülüğünde,  Türkiye'yi sadece bölgesinde değil, tüm dünyada söz sahibi bir ülke yapma, ülkemizi dünyanın en güçlü ekonomilerinden birine sahip bir ülke yapma hedefine, milletimizle birlikte kararlı ve güçlü adımlarla yürümeye devam edeceğiz.

Tabi ki Kahramanmaraş ve Afşin zenginlikleriyle, insan kaynağı ile Güçlü Türkiye’nin bir parçası olacak.

Hedefimiz “Güçlü Türkiye Güçlü Kahramanmaraş” ve daha güzel, daha kalkınmış, huzurlu bir Afşin’dir.

Hedefimiz artık Afşin’inde Mecliste güçlü bir şekilde temsil edilmesi. Aradığınızda derdinizi anlatabileceğiniz, bu dertlerinizi çözebilecek güçlü bir Vekil olma. Biz buna inanıyoruz, bunu yapabilecek birikimde ve güçte bir insanız. Sizin de bize inanmanızı güvenmenizi ve desteklemenizi bekliyoruz.

Çok kıymetli hemşerilerim,

Bu gün burada başlattığımız bu kutlu yürüyüşte hedefimiz Afşin’e hizmettir. Buna inanın, buna güvenin.

Yarın da bu düşüncelerimizi Kahramanmaraş’ta, İl Başkanlığımızda yine çok değerli hemşerilerimiz eşliğinde dile getireceğiz ve Milletvekilliği başvurumuzu yapacağız. Sizi bu toplantımızda da beraber olmaya davet ediyorum.

Daha şimdiden destekleriniz için çok teşekkür ediyorum ve dualarınızı bekliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun."

Son Güncelleme: 17.02.2015 10:22
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner457

banner372

banner432

banner464

banner373