Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden anne ve 3 çocuğu Afşin’e bağlı Kötüre köyü Göncü mezrasında toprağa verildi.
 
Önceki gün meydana gelen kazada Zeynep Kılıç (31) ve çocukları Direnç Kılıç (13), Yağmur Kılıç (8) ile Eylül Kılıç (5) hayatını kaybetmişti. Dün Çorlu Devlet Hastanesi'nden alınan cenazeler kara yoluyla Afşin ilçesine bağlı Kötüre köyü Göncü mezrasına getirildi. Anne ve 3 çocuğu yan yana açılan 4 mezarda toprağa verilirken, Zeynep Kılıç'ın 67 yaşındaki annesi Gülbahar Kılınç, "Siz ölmediniz, yavrularım, bu acıya ben nasıl dayanırım. Alim, Zeynep'im, Eylül'üm" diyerek ağıtlar yaktı.

Son kez eşi ve çocuklarıyla vedalaşan baba Turabi Kılıç ise tabutların üzerine sarılarak, "Beni bırakıp nereye gittiniz? Beni neden götürmediniz? Bende sizle gitmek istiyorum. Ne olur ne olur beni de eşimin çocuklarımın yanına gömün" diyerek sinir krizleri geçirdi. Fenalık geçiren babaya sağlık ekipleri müdahale etti.

Kılınan cenaze namazı ardından anne ve 3 kızı yan yana toprağa verilerek son yolculuğuna uğurlandılar.

YAĞMUR'UN OYUNCAK BEBEĞİ TABUTUNUN İÇİNE KONULDU

Cenaze töreninde görenleri gözyaşları içerisinde bırakan bir olay daha yaşandı. Anne Zeynep Kılınç'ın 8 yaşındaki kızı Yağmur için yurt dışından aldığı oyuncak bebek, yakınları tarafından küçük kızın tabutunun içine konuldu. Gözyaşlarının sel olduğu cenaze töreninde baba Turabi Kılıç, son kez mezarların yanına inerek ailesiyle vedalaştı.