Hizmet Kalitesini Artırma Hedefi

Başkan Kıraç, toplantıda belediyenin son iki aylık çalışma sürecinde gerçekleştirdiği projeler ve gelecekteki hedefler hakkında detaylı bilgi verdi. Özellikle altyapı iyileştirmeleri, temizlik faaliyetleri ve Afşin’e kazandırılacak yatırımlar hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

"Belediye olarak, halkımızın yaşam kalitesini artırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Siz değerli personellerimizin özverili çalışmaları, bu hedeflere ulaşmamızda en büyük destekçimizdir" diyen Kıraç, personelin performanslarına göre ödüllendirileceğini belirtti. "Deprem ve pandemi geçiren bu şehri hep birlikte el ele vererek ayağa kaldıran ilk şehir olarak anılacağız. Benim sizlerden beklentim, her bir vatandaşımızın ihtiyacını önemseyerek daha kaliteli ve verimli çalışmalar sunmak" şeklinde konuştu.

Başkan Koray Kıraç, Belediye Personeli Ile Toplantı Yaptı (1)

Sorunlar ve Çözüm Önerileri Masaya Yatırıldı

Toplantıda, günlük işleyişte karşılaşılan sorunlar ve bu sorunlara yönelik çözüm önerileri de tartışıldı. Başkan Kıraç, personelin görüş ve önerilerine büyük önem verdiklerini belirterek, "Belediyemizin başarısı, takım çalışması ve karşılıklı iletişimle mümkündür. Her birinizin katkısı bizim için çok değerli," ifadelerini kullandı.

Başkan Koray Kıraç, Belediye Personeli Ile Toplantı Yaptı (2)

Motivasyonu Artıracak Etkinlikler

Toplantının sonunda, belediye personeli ile samimi bir sohbet gerçekleştiren Başkan Kıraç, personelin motivasyonunu artırmak ve moral vermek amacıyla çeşitli etkinliklerin düzenleneceğini müjdeledi. Ayrıca, toplantı belediyenin sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanarak kamuoyunu bilgilendirdi. "Birlikte daha güzel ve yaşanabilir bir Afşin için çalışmaya devam edeceğiz," diyerek toplantıyı sonlandırdı.

Başkan Koray Kıraç, Belediye Personeli Ile Toplantı Yaptı (6)Başkan Koray Kıraç, Belediye Personeli Ile Toplantı Yaptı (5)Başkan Koray Kıraç, Belediye Personeli Ile Toplantı Yaptı (4)

Muhabir: Deniz Doğan