Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan, MHP Afşin İlçe Başkanı Mehmet Taşkale’yi makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan ve Afşin Belediye Meclis Üyeleri, MHP Afşin İlçe Başkanlığına ziyaret ederek yeni görevlerine başarılar dilediler.

Yapılan ziyaretten son derece memnun olduklarını kaydeden MHP Afşin İlçe Başkanı Mehmet Taşkale, “Parti yönetimi adına ziyaretinizden çok mutlu olduğumuzu söylemek istiyorum. Siyasi partilerin malumunuz bir hizmet yarışı vardır ve bu hizmet yarışında Milliyetçi Hareket Parti sininde var olduğunu ispatlamak için yönetime talip olduk. İnşallah bütün partiler ve sivil toplum kuruluşlarıyla Afşin’imize hizmet etmekten onur duyarız. Bu konuda her türlü işbirliğine hazırız ve her zaman birlikte hareket etmekten yanayız. İnşallah önümüzdeki günlerde sık sık bir araya gelerek Afşin’e hizmet ederiz.” dedi.

Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan ise, “Afşin’in bu düzene ulaşması, buradaki ilgi ve iletişimin birebir kurulması ve birbirimizi dinliyor anlıyor olmamız gerçekten de mutluluk verici. Bunu daha verimli bir hale dönüştürmek için inşallah sizlerin de niyetleri ve gayretleri sayesinde gerçekleşir. Mutlaka ortaya bir kazanç çıkacak ve herkeste bundan faydalanacak. Gönül birlikteliği yapıldığı takdirde Afşin’i, Eshab-ı Kehf Külliyesi’ni daha güzel tanıtma imkânı bulacağımızı inanıyorum. Bizde gönlümüzle, kalbimizle, kurumumuzla sizlere açığız. Bu kurumda zaten Afşin’in, herhangi siyasi partinin değil. Bugün bu nöbet bizlere verildi yarın inşallah sizlere verilir.” açıklamasında bulundu.