Düzenlenen mezuniyet programında öğrencilerini tek tek tebrik eden Bahçeşehir Koleji Elbistan Kampüs Müdürü Özcan Gökce, “Öğrencilerimizi büyük bir gururla eğitim-öğretim hayatlarının bir üst kademesine uğurladık” dedi.

Bahçeşehir Koleji Elbistan Kampüs Müdürü Özcan Gökce; “Bahçeşehir Koleji çatısı altında yalnızca ayrıcalıklı bir akademik programla değil, aynı zamanda Bahçeşehir Kolejinin özünü oluşturan; yenilikçilik, sürdürülebilirlik, topluma değer katma, dünya vatandaşlığı ve liderlik değerleriyle de yetiştirildiniz. Çok çalıştınız ve bunun karşılığında birçok alanda başarının tadına vardınız. Bahçeşehir Koleji ailesinin varlık sebebi olan sizlerin, sahip olduğunuz tüm bu donanım ve değerlerle yaşamın her anında fark yaratacağınızdan, gelecekte ülkemizin kalkınmasını ve ileriye gitmesinde pay sahibi bireyler olacağınızdan kuşkumuz yok. öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Birçok yetişkinin bile adapte olmakta zorlandıkları bu süreçte gençlerimiz serin kanlılıklarını ve umutlu duruşlarınızı korudular. Sizlerle her zaman gurur duyduk. Başarılı ve keyifli bir eğitimin-öğretim yılının sonunda geçireceğiniz verimli keyifli bir tatil diliyorum. Tekrar okulumuzda keyifle sağlıkla görüşmek üzere” dedi.

Depremlerin merkez üssünde yeni eğitim öğretim yılı başladı Depremlerin merkez üssünde yeni eğitim öğretim yılı başladı

Yeni Eğitim-Öğretim yılı için açıklamalarda da bulunan Gökce sözlerine şöyle devam etti:

Yenilikçi eğitimin Türkiye’deki öncüsü Bahçeşehir Koleji yatay mimari yapısı ve konumu itibariyle eğitim için güvenli bir alan sunmaktadır çünkü okulumuzdaki her öğrencinin bizlere emanet edilen bir can olduğunun bilincindeyiz. Kampüsümüz geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da başarılara imza atmıştır. Alanında uzman eğitim kadrosuyla 2023-2024 eğitim ve öğretim yılına hazırız.

Yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemleri hafta içi 10:00-17:00, hafta sonu Cumartesi 09:00-15:00 saatleri arasında yapılacak olup yeni öğretim yılı okul ücretleri ve erken kayıt indirim oranları ile ilgili ayrıntılı bilgiyi okulumuzu ziyaret ederek öğrenebilirsiniz, dedi.