Afşin’de uzun yıllardır hizmet veren Özel Atlas Sürücü Kursu, 18 Aralık tarihinde yapılan Motorlu Taşıt Sınavı’nda birinci olan Yalçın Karataş’ı ödüllendirdi.
18 Aralık Cumartesi günü düzenlenen Motorlu Taşıt Sınavın’a Afşin ve Göksun ilçelerinden yaklaşık 700 kişi girdi.
Bu sınavda Afşinli Yalçın Karataş 300 sorunun 296’sını doğru yaparak Afşin ve Göksun’da sınava girenlerin içerisinde birinci oldu.
Yalçın Karataş, Özel Atlas Sürücü Kursu tarafından ödüllendirildi.
Afşin İlçe Milli Eğitim Müdürü Nusret Karataş’ın makamında düzenlenen ödül töreninde konuşma yapan Sürücü Kursu Müdürü Ömer Peker, “1989 yılından bu yana Afşin’e hizmet veriyoruz. Biz sürücü kursu olarak vatandaşlarımıza trafik kurallarını iyi bir şekilde öğrettiğimize inanıyoruz. Bunun yanı sıra çeşitli ödüllerle kursiyerlerimizi ödünlendiriyoruz. İşte bu günde Afşin ve Göksun’da düzenlenen sınavda birinci olan kursiyerimizi ödüllendireceğiz” dedi
 
-“Lise son sınıf birincilerine ücretsiz sürücü belgesi”
Lise son sınıf birincilere ücretsiz sürücü belgesi vereceklerini söyleyen Özel Atlas Sürücü Kursu Müdürü Ömer Peker, “Sürücü kursumuz tarafından eğitime destek olabilmek için 2010-2011 eğitim öğretim yılında lise son sınıf birincilerine ücretsiz sürücü kursu belgesi vereceğiz” açıklamasında bulundu.