Seçim atmosferinin yoğun olduğu Afşin'de, Cumhur İttifakı'nın adayı Koray Kıraç, Arıtaş Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Mahalle sakinlerine hitaben bir konuşma yapan Kıraç, Afşin'in gelişimi ve hizmetleri için projelerinden bahsetti. Kıraç, mahalle sakinlerinden aldığı destekle Afşin'e hizmet etmeyi ve şehri daha ileriye taşımak için çalışmayı hedeflediğini belirtti.

Arıtaş'tan Cumhur İttifakı'na Miting Gibi Katılım (6)

Kıraç, mahalle sakinlerine teşekkür ederek, desteklerinden dolayı memnuniyetini dile getirdi. Kıraç, Afşin'in geleceği için birlikte çalışacaklarını ve mahallelerin ihtiyaçlarını karşılamak için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Arıtaş'tan Cumhur İttifakı'na Miting Gibi Katılım (8)

Kıraç, yaptığı konuşmada, “Afşin’imize hizmet etmek için yola çıktık. Biz hizmet için geliyoruz. Bu kapsamda mahalle halkımızla buluşmaya devam ediyoruz. Ziyaretlerimizde mahalle halkımızın sorun ve taleplerini dinleyerek kendilerinden destek istiyoruz. Ziyaretlerimizde vatandaşlarımız bize büyük bir teveccüh gösteriyor. Bu teveccühten oldukça memnunuz. Mahalle halkımızdan alacağımız destekle Belediye Başkanlığı görevine seçilmem halinde hayata geçireceğimiz projelerle Afşin ve halkına her alanda hak ettiği hizmeti alacak.” dedi.

Arıtaş'tan Cumhur İttifakı'na Miting Gibi Katılım (4)

Mahalle sakinleri, Kıraç'ın konuşmasını büyük bir ilgiyle dinlerken, program sonrasında bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Arıtaş'tan Cumhur İttifakı'na Miting Gibi Katılım (1)Arıtaş'tan Cumhur İttifakı'na Miting Gibi Katılım (3)Arıtaş'tan Cumhur İttifakı'na Miting Gibi Katılım (10)Arıtaş'tan Cumhur İttifakı'na Miting Gibi Katılım (7)Arıtaş'tan Cumhur İttifakı'na Miting Gibi Katılım (9)Arıtaş'tan Cumhur İttifakı'na Miting Gibi Katılım (2)

Muhabir: Ali Çolak