Yüksek Öğretim Geçiş Sınavı (YGS) sonuçlarının açıklanmasının ardından dershaneler dereceye giren öğrencilerini basına tanıtmaya başladı. Yapılan sınavda büyük başarı gösteren Aksu-Fem Dershanesi,  düzenlediği basın toplantısıyla başarılı öğrencilerini tanıttı. 
YGS’de  6 Puan türünde 6 Afşin birinciliğini de Afşin Aksu-Fem Dershanesi çıkararak geleneği yine bozmadı. 
Yüksek Öğretim Geçiş Sınavı sonuçlarının açıklanmasının ardından bir toplantı yapan Afşin Aksu-Fem Dershanesi Müdürü Kadir Kaçıra, Yüksek Öğretim Geçiş Sınavı’nda  bireysel ve kitlesel başarıda her zaman olduğu gibi bu yılda başarının tek adresinin Aksu-Fem Dershanelerinin olduğunu söyledi. Müdür Kaçıra, özelikle tüm dallarda birinciliklerin dershanelerinden çıkmasının Aksu-Fem Dershanesinin Afşin’de eğitimde bireysel ve kitlesel başarıda toplam kaliteyi yakaladığının göstergesi olduğunu vurguladı.
Velileri, öğretmenleri, ve öğrencileri kutlayan Afşin Aksu-Fem Dershanesi Müdürü Kadir Kaçıra, “Yıl içinde yoğun bir tempoyla çalışan öğrencilerimizi, geceli gündüzlü mesai kavramı tanımadan yanlarında olan fedakar öğretmenlerimizi, öğrencilerimizin velilerini ve bu zamana kadar ilköğretimden lise sona kadar emeği geçen tüm öğretmenlerini bu başarıda katkıda bulunduklarından dolayı yürekten kutluyorum. Bireysel başarıda tüm puan türlerinde 6 birinciliğin altısının yanında; tüm puan türlerinde ilk 3’te toplam 18 derecenin 13 ‘ünün dershanemizde bulunması kitlesel başarıda da kaliteyi yakaladığımızın göstergesi olduğuna dikkat çekti” dedi. Kaçıra konuşmasını şöyle sürdürdü:
“Aksu Dershanesi olarak Afşin’imizin eğitim öğretimine 12 yıldır hizmet etmekteyiz. Binlerce öğrencimizi üniversiteyi kazandırmanın haklı gururunu yaşadık. Gelecek yılda bu başarıların artırarak devam etmesi adına çalışmaya devam edeceğiz. Dereceye giren ve başarılı olan öğrencilerimiz tekrar tebrik ediyor. Afşin’imize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.