Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar, mahallelerin sorunlarını yerinde tespit etmek ve çözümü noktasında çalışmalar yapmak amacıyla başlattığı mahalle buluşmalarını sürdürüyor. 

Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ve ilgili Birim Müdürleri katılımıyla gerçekleştirilen toplantının bu haftaki durağı Güneşevler Mahallesi'ydi.Mahallenin sorunlarının masaya yatırıldığı bu anlamlı toplantıda, rezerv alan ve yerinde dönüşüm konuları öne çıktı. 

Whatsapp Image 2024 07 05 At 10.04.17 (1)Whatsapp Image 2024 07 05 At 10.04.16Whatsapp Image 2024 07 05 At 10.04.18

Başkan, Güneşevler konutlarının TOKİ tarafından rezerv alan olarak ilan edildiğini hatırlatarak, “Güneşevler konutlarımız TOKİ tarafından rezerv alan olarak yeniden inşa edilecek. Bu sürecin takipçisiyiz. Biran önce vatandaşlarımızın evlerine kavuşması temennimizdir” dedi. 

Mahalleye belediyecilik hizmetlerimizin aksamadan yapıldığını dile getiren Başkan, “Mahallemizin ikameti devam eden sokaklarında hizmetlerimiz aksamadan devam ediyor. Yol ve park bakımlarını ekiplerimiz hassasiyetle yapmaktadır. 105 mahallemizin tamamını ve Güneşevler mahallemizi  yeniden ayağa kaldırma adına ne gerekiyorsa yapacağız” dedi.

  • Beta
Beta Özelliği
Muhabir: Eda Yamanlı