AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Hamit Bülent Eken, Afşin Belediyesi Başkanı Fazlı Aydoğan’ı makamında ziyaret etti.
 
Afşin Belediye Başkanı Fazlı Aydoğan’ı makamında ziyaret eden AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Hamit Bülent Eken, 12 Haziran Pazar günü yapılacak olan genel seçimlerde 8 milletvekili çıkartacaklarını kaydetti.
Milletvekili Adayı Eken, “12 Haziran Pazar günü yapılacak olan genel seçimler öncesi çalışmalarımıza devam ediyoruz. Resmi kurumları hepsini gezdik. Bugün en son olarak Afşin Belediyesi’ni ziyaret ettik.Bildiğiniz gibi  aday olmadan önce Belediye Meclis Üyesi görevini sürdürüyordum. Görevimden istifa ederek milletvekili adayı olmuştum. Afşin Belediyesi’nin tüm sorunlarını çık iyi biliyorum. Bu sorunlarında birlikte çözeceğimize inanıyorum. Ben aday olduğumda ilk şunu söylemiştim adeta bir yerel seçim gibi, belediye seçimleri gibi ev ev, kapı kap dolaşacağım demiştim. Bugün kapı kapı dolaşıyorum mahallelerimiz geziyorum ve tüm Afşinlilerden destek istiyorum. Allah’a çok şükür karşılaştığımız manzarada halkın ve Afşin’in bizim yanımızda olduğunu görüyorum. Gerçekten bu dönem büyük bir oy potansiyeli ile Afşinli bizi bu seçimde bizi meclise gönderecek. Bizde tüm Kahramanmaraş halkını Ankara’da temsil edeceğiz, çalışmalarımıza devam edeceğiz. İnşallah 12 Haziran seçimlerinde Türkiye’de %50’nin üzerinde oy oranı bekliyoruz. Afşin’de de toplam 54 bin seçmenimiz var ve Ak Parti olarak bunun 35 binine biz talibiz. Bunu da alacağımıza inanıyorum inşallah 8-0 garanti.”açıklamasında bulundu.