“Can Azerbaycan ve tüm Türk dünyasının başı sağ olsun" “Can Azerbaycan ve tüm Türk dünyasının başı sağ olsun"

Afşin’de görev yapan mahalle muhtarları Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ü ziyaret etti.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Afşin’in Yazıdere, Kabaağaç, Mehre ve Altaş mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Şehrin yeniden imarı ve inşası noktasında yoğun gayret gösterdiklerini ifade eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Tüm ilçelerimizde olduğu gibi Afşin’de de deprem sonrası yatırımlarımız tüm hızıyla devam ediyor. İnşallah mahallelerimizin eksiklerini peyderpey tamamlayacağız. Muhtarlarımızla mahallelerimiz için uyumlu bir şekilde çalışmayı sürdürüyoruz” dedi.

Yerleşim yerlerinin ihtiyaçlarının ve tekrar ayağa kaldırılması noktasında gerçekleştirilen yatırımların görüşüldüğü ziyarette Başkan Güngör, muhtarların taleplerini de dinledi. Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan Başkan Güngör, “Afşin’imizde görev yapan muhtarlarımızı misafir ettik, mahallelerimizin ihtiyaçları noktasında istişarelerde bulunduk. Tüm ilçelerimizde olduğu gibi Afşin’de de deprem sonrası yatırımlarımız tüm hızıyla devam ediyor. İlçe merkezimizde ve mahallelerimizde ulaşımı iyileştirmek için yol yenileme çalışmalarımız sürüyor. Bugün de muhtarlarımızın taleplerini dinledik. İnşallah mahallelerimizin eksiklerini peyderpey tamamlayacağız. Muhtarlarımızla mahallelerimiz için uyumlu bir şekilde çalışmayı sürdürüyoruz” açıklamasında bulundu.