Açılışa Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Aydoğar, Yeniden Refah Partisi Göksun Belediye Başkan Adayı Selim Cüce ve partililer katıldı.

Yeniden Refah Partisi Afşin Büro Açılışı (5)

Yeniden Refah Partisi Afşin Belediye Başkan Adayı Adem Yıldız, partililere hitaben yaptığı konuşmada, “Sevgili Afşinliler, eksikliklerin hepsini biliyoruz. 2014 yılında ne konuştuysam neyi sorgulamışsam inanın aynı daha da gerideyiz. Üstelik de bunun üzerine bir deprem yaşadık. Allah bir daha bu memlekete nasip eylemesin. O günleri bir daha göstermesin. O günleri, aç günleri, o soğuk günleri hep beraber yaşadık. O ızdırapları ağlamaları hep beraber yaşadık” dedi.

Yeniden Refah Partisi Afşin Büro Açılışı (6)

Başkan adayı Yıldız, “2014 yılında söylediklerimi iyi vurgulayın. Yine seçim vaatleri başlıyor. Nedir seçim vaatleri? O gün suydu, bugün doğalgaza geçti. Yani şimdi içmediğiniz suyun sorumlusu sorun. Yani kaç yıl oldu? Yirmi yıl oldu. Hani Akıyor mu? Yok. Yol dediniz, yirmi bir yıldan beri şu tarafı duruyor. Geçiyor musunuz yoldan? Yok. İşsizlik dediniz bir tane artı bir şey yaptınız. Bu gençlere bir işlem yapabildiniz mi? Yok. Bugün kendi santrala şu gencimiz şu tarafa mezunu, şu lise mezunu, şu üniversite mezunu diyebildiniz mi? Oradaki firmaya bağırdınız, ceket iliklediniz, ceket iliklediniz. Şeker Fabrikasındaki bir patron bu çiftçiyi esir almış. Sizler siyasetçiler olarak toplanıp şeker fabrikasının önüne varıp da sen bu çiftçilere ne diyorsun diyebildiniz mi?” açıklamasında bulundu.

Yeniden Refah Partisi Afşin Büro Açılışı (7)

Yeniden Refah Partisi Afşin Belediye Başkan Adayı Adem Yıldız, Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhammed Aydoğar, Yeniden Refah Partisi Göksun Belediye Başkan Adayı Selim Cüce, açılış törenine partililerle birlikte yaptı.

Coşku içerisinde gerçekleşen seçim bürosu açılışına desteklerini gösteren partililere Başkan Adayı Yıldız, teşekkür etti.

Yeniden Refah Partisi Afşin Büro Açılışı (9)Yeniden Refah Partisi Afşin Büro Açılışı (10)Yeniden Refah Partisi Afşin Büro Açılışı (8)Yeniden Refah Partisi Afşin Büro Açılışı (4)Yeniden Refah Partisi Afşin Büro Açılışı (3)Yeniden Refah Partisi Afşin Büro Açılışı (1)

Muhabir: Önder Kamalak