5 – 50 yaş aralığındaki herkesin gidebildiği uzak doğu sporlarına Wushu Türkiye Şampiyonu ve Balkan 3’.Sü Antrenör Osman Binköl, Afşin’de 25 öğrencinin katılımıyla yeni sporcular yetiştiriyor.

Pazarcık ve Elbistan merkezli depremler sonrası Afşin’de hayat normale dönmeye devam ediyor. 5-15 yaş aralığındaki gençlere ve büyüklere wushu, kick boks, muay thai, boks ve uzak doğu savunma dersleri veriliyor.

Afşin’den yeni şampiyonlar çıkarmak istediklerini belirten Wushu Türkiye Şampiyonu ve Balkan 3’.Sü Antrenör Osman Binköl, “2016 yılında Wushu Türkiye Şampiyonluğu, 2019 Balkan 3.sü oldum. Daha sonraki kariyerimi antrenör olarak devam ettiriyorum. Antrenörlük kariyerimde birçok öğrencime şampiyonluklar ve dereceler yaşattım. Şimdi yeni şampiyonluklara yelken açtık. Rüzgarı arkamıza aldık, son hız devam ediyoruz. Bu senede birçok başarıya imza atacağımıza inanıyorum. Tecrübelerim doğrultusunda eminim Mjolnir Gym olarak bu sene adımızı çok duyacak ve Afşin’de yeni şampiyonlar çıkaracağız” dedi.

Gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak ve sağlıklı bireyler yetiştirmek için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Binköl, “Afşin’de 5 yaşından 50 yaşına kadar dövüş sanatları, wushu, kick box, muay thai yapmak isteyenleri Mjolnır Gym’e kayıtlarınızı yaptırarak antrenmanlara katılabilirsiniz. Afşin’de şu an 25 öğrencimize ders veriyoruz. Afşin’deki gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak ve yeni şampiyonluklar çıkarmak için kayıtlarımız devam ediyor. Herkesi bekliyoruz” dedi.

Süper Lig’de haftanın programı açıklandı Süper Lig’de haftanın programı açıklandı

Kaynak: DENİZ DOĞAN