Odyolog Zeynep Bengü Derinöz tarafından kurulan "Yeni Sesim İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi" kapılarını açtı. Merkez, işitme kaybı yaşayan bireylerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmayı hedefliyor.

Yeni Sesim İşitme Cihazları, Atatürk Caddesi üzeri İş Bankası karşısı Efsus İş Merkezi’nde büyük bir açılışla hizmete başladı.

Yeni Sesim Işitme Cihazları (1)-1

Açılış törenine, Cumhur İttifakı Afşin Belediye Başkan Adayı Koray Kıraç, AK Parti İlçe Başkanı Burhan Karabulut, Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emrah Gümüş ve Afşin İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Boz gibi önemli isimler katıldı. Açılış töreni, Kur’an Tilaveti ve Dualarla başladı.

Cumhur İttifakı Afşin Belediye Başkan Adayı Koray Kıraç, yaptığı konuşmada, “İşitme sorunu yaşayan vatandaşlarımız için böylesine önemli bir hizmetin başlaması sevindirici. Yeni Sesim İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi'nin hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Yeni Sesim Işitme Cihazları (3)

Açılışın ardından Koray Kıraç, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayarak kadınlarla fotoğraf çektirdi.

Odyolog Zeynep Bengü Derinöz, sahibi olduğu merkezin açılış törenine katılan ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederek sözlerine şöyle devam etti: "İşitme sorunu yaşayan herkesin yaşam kalitesini artırmak ve iletişimdeki zorlukları azaltmak için buradayız. Modern tıbbi ekipmanlarımızla, her hasta için özel çözümler sunmaya hazırız."

Yeni Sesim Işitme Cihazları (5)

"Yeni Sesim" işitme cihazları satış ve uygulama merkezi, modern tıbbi ekipmanlarıyla dikkat çekiyor. Merkez, işitme testlerinden cihaz seçimine ve uygulamasına kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor.

Afşin halkı, merkezin açılışını büyük bir ilgiyle karşıladı. "Yeni Sesim," işitme sorunu yaşayan Afşin ve çevresindeki bireyler için önemli bir destek noktası olmaya aday görünüyor.

Yeni Sesim Işitme Cihazları (4)Yeni Sesim Işitme Cihazları (3)-1Yeni Sesim Işitme Cihazları (2)Yeni Sesim Işitme Cihazları (2)-1

Muhabir: Önder Kamalak