Afşin'de hizmet vermeye başlayan Hasan Racı Şahan ve Esra Şişik Şahan'ın sahibi olduğu Şahan Harita ve Mühendislik Ofisi, proje, tasarım, uygulama gibi birçok alanda kaliteli hizmet sunmayı hedefliyor.

Şahan Harita Ve Mühendislik (8)

Şahan Harita ve Mühendislik Ofisi, Yeşilyurt Mahallesi İsa Yusuf Alptekin Caddesi Migros Market üzeri 1. katta hizmet vermeye başladı.

Açılış törenine, Cumhur İttifakı Afşin Belediye Başkan Adayı Koray Kıraç, AK Parti Afşin İlçe Başkanı Burhan Karabulut ve ilgililer katıldı. Açılış töreni, Kur’an Tilaveti ve Dualarla başladı. Edilen dualar ardından hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu.

Şahan Harita Ve Mühendislik (4)

Cumhur İttifakı Afşin Belediye Başkan Adayı Koray Kıraç, “Genç mühendislerimizin Şahan Harita ve Mühendislik Ofisi açılışını gerçekleştirdik. İlçemize böyle önemli bir hizmetin kazandırılmasından dolayı mutluluk duyuyorum. Şahan Harita ve Mühendislik Ofisi'nin, ilçemizin gelişimine ve kalkınmasına önemli katkılar sunacağına inanıyorum. Hasan ve Esra kardeşimize başarılar diliyorum.  Rabbim bol ve bereketli kazançlar nasip etsin” dedi.

Şahan Harita Ve Mühendislik (2)

Hasan Racı Şahan ve Esra Şişik Şahan, sahibi olduğu mühendislik bürosunun açılışı sonrası yaptığı açıklamada; “Öncelikle bu heyecanlı günümüzde yanımızda olan, açılışımıza katılım sağlayan protokol üyelerimize ve dostlarımıza teşekkür ediyoruz.  Harita ve Mühendislik alanlarında hemşehrilerimize hizmet etmek, bilgi, birikim ve deneyimlerimiz ile halkımıza faydalı olabilmek için bu büroyu açtık. Afşin ve çevresine yapacağımız projelerle katkı sağlamaktan büyük mutluluk duyacağız” dedi.

Şahan Harita Ve Mühendislik (1)

Şahan Harita ve Mühendislik Ofisi, yerküreyi anlamak, planlamak, düzenlemek ve yönetmek amacıyla modern teknolojiden istifade ederek mekansal teknikleri geliştirmek ve kullanımını sağlayarak geniş bir tasarım sunmayı hedefliyor.

Şahan Harita Ve Mühendislik (2)-1

Afşin halkı, törene yoğun ilgi gösterdi. “Şahan Harita ve Mühendislik Ofisi,” Afşin'e yeni bir vizyon kazandırmayı hedefliyor. Genç ve dinamik kadrosuyla ilçenin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretecek olan ofis, şehrin gelişimine önemli katkılar sağlamayı amaçlıyor.

Şahan Harita Ve Mühendislik (7)Şahan Harita Ve Mühendislik (6)Şahan Harita Ve Mühendislik (4)-1Şahan Harita Ve Mühendislik (5)Şahan Harita Ve Mühendislik (3)Şahan Harita Ve Mühendislik (3)-1

Muhabir: Önder Kamalak