Öğretmenler, “Ben de Varım” diyerek toplumsal dayanışmaya dikkat çekmek için yürütülen etkinlikler kapsamında Afşin’de Kızılay Kan Merkezinin gezici kan bağış tırını ziyaret ederek kan verdiler.

Kan bağışı yapan meslektaşları ile bir araya gelen Afşin Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaba, “Herkesi kan bağışına davet ediyorum” dedi.

Osmaniye'de tırda 12 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirildi Osmaniye'de tırda 12 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirildi

Afşin Milli Eğitim Müdürü Fatih Kaba yaptığı açıklamada; “Bugün emekleri ve bilgi birikimleriyle öğrencilerimizi gelecek nesillerimizi yetiştirmeye çalışan öğretmen arkadaşlarımızla birlikte Milli Eğitim Müdürlüğü camiası olarak ihtiyaç sahibi olan ameliyatlarda birtakım operasyonlarda kan ihtiyacı bulunan vatandaşlarımızı bu kez de kanlarımızla destek vermek için Kızılay'ın kan bağışı aracına geldik. Ben emeklerini devlet için esirgemeyen öğretmenlerimizin kanlarını da ihtiyaç sahipleri için esirgememelerinden büyük mutluluk duyuyorum. Hepsiyle gurur duyuyorum. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah artarak kan bağışı kampanyasına destek vermeye devam edeceğiz. Emekle ülkemize sahip çıkmak güzel ama kanlarla da ihtiyaç sahibi insanlara hayat vermek, daha da güzel. İnşallah devamı gelecek” dedi.

Dersleri boş olan öğretmenler bugün ve yarın kademeli şekilde gelerek Kızılay Kan Merkezi'ne kan bağışı yapmaya devam edecek.

öğretmenler kan bağışı (10)öğretmenler kan bağışı (9)öğretmenler kan bağışı (7)öğretmenler kan bağışı (8)öğretmenler kan bağışı (6)öğretmenler kan bağışı (5)öğretmenler kan bağışı (3)

Kaynak: DENİZ DOĞAN