Yarın saat: 16:00’da Atatürk Caddesi’nde başlayacak yürüyüş, Eshab-ı Kehf Camii önünde deprem şehitlerine dua edilecek. Mehter takımının coşkulu marşları eşliğinde gerçekleşecek olan yürüyüş, tarihi atmosferi ve anlamlı duyguları bir araya getirecek.

Kiralık araçla kaza yaptığınız durumlarda izlemeniz gereken yol Kiralık araçla kaza yaptığınız durumlarda izlemeniz gereken yol

Yürüyüş, mehter marşları ile devam edecek. Etkinliğin devamında, Afşin Final Okulları önünde düzenlenecek bir konserle kutlamalar final okulları önünde sürecek.

Afşin Final Okulları yaptığı açıklamada; “Düzenleyeceğimiz mehter yürüyüşüne katılmak için 2 Ağustos 2023 Çarşamba günü saat 16:00'da Atatürk Caddesi'nde buluşuyoruz. Bu anlamlı etkinlikte, tarihi mehter marşları eşliğinde birlik ve beraberlik içinde yürüyecek, Eshab-ı Kehf Camii önünde deprem şehitlerimize dua edeceğiz. Ardından, Afşin Final Okulları önünde gerçekleşecek konserde müziğin tadını çıkaracak ve keyifli zamanlar geçireceğiz. Siz değerli dostlarımızı aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.”

Kaynak: Şükrü Kartal