İşletme sahibi Burak Peker ve Furkan Peker tarafından kurulan “Waffin Park” yüzlerce çeşit ürünüyle müşterilerini ağırlamaya başladı. Törenle hizmete açılan işletme, geniş bir waffle menüsü sunarak müşterilerine zengin bir seçenek yelpazesi sunuyor.

Waffin Park (19)

Waffin Park, Efsus Turan Mahallesi Fidanlık üstünde büyük bir açılışla hizmet vermeye başladı.

Açılış törenine, Cumhur İttifakı Afşin Belediye Başkan Adayı Koray Kıraç, CHP Afşin Belediye Başkan Adayı Murat Bozkurt, Yeniden Refah Partisi Afşin Belediye Başkan Adayı Adem Yıldız, AK Parti Afşin İlçe Başkanı Burhan Karabulut, Afşin Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emrah Gümüş gibi önemli isimler katıldı.

Törende konuşan isimler, yeni açılan Waffin Park'ın ilçeye hayırlı olmasını dileyerek, Afşin halkının bu yeni alanı keyifle kullanmasını temenni ettiler.

Waffin Park’ın sahibi Burak Peker ve Furkan Peker, açılış törenine katılan ve desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederek duygularını paylaştı. Yaptıkları konuşmada, “Bu Waffin Parkı Afşin'e kazandırmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Amacımız, Afşin halkının keyifli vakit geçirebileceği, dinlenebileceği bir mekan oluşturmak. Bu süreçte bize destek olan herkese teşekkür ederiz." şeklinde konuştular.

Waffin Park (18)

Waffin Park, kendine has şık ve modern tasarımıyla dikkat çekiyor. Ayıcıklı duvar yanı oturma alanları, insanların eğlenebileceği oyunlar ve waffle tutkunlarının ilgisini çekecek keyifli bir deneyim sunuyor.

Waffin Park (10)

Afşin halkı, işletmenin açılışını büyük bir ilgiyle karşıladılar. “Waffin Park” çeşit çeşit waffle seçenekleriyle waffle severlerin yeni lezzet durağı olmayı hedefliyor.

Waffin Park (16)Waffin Park (15)Waffin Park (13)Waffin Park (14)Waffin Park (12)Waffin Park (11)Waffin Park (9)Waffin Park (8)Waffin Park (7)Waffin Park (5)Waffin Park (6)Waffin Park (4)Waffin Park (3)Waffin Park (2)Waffin Park (1)

Muhabir: Eda Yamanlı