Afşin’de Glorıa Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin açılışı gerçekleştirildi.

Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin açılışına Afşin Belediye Başkanı Koray Kıraç, Afşin Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Biçici, AK Parti Afşin İlçe Başkanı Burhan Karabulut, CHP Afşin İlçe Başkanı İsmail Kalender, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Bekir Sıtkı Can, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Emrah Gümüş, Afşin İlçe Sağlık Müdürü Mehmet Boz, Afşin İlçe Emniyet Müdürü Abdullah Topal, esnaflar ve davetlilerin katılımı ile gerçekleştirildi.Dsc 1570 (Large)

Glorıa Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin açılış kurdelesini kesen Koray Kıraç, “Afşin’e yeni hizmet sunan kardeşlerimizin yanında olmak istedik. İnşallah Afşin için bir çivi çakan hemşerilerimizin Afşin Belediyesi olarak yanında olacağız.” dedi.

Dsc 1531 (Large)

Kıraç, “Esnaf olsun siyasiler olsun devlet birimleri olsun el ele güzel işlerde bulunacağız. Beş yıl boyunca koordineli bir şekilde devam ettireceğiz. Güzel bir Afşin nezih bir Afşin inşa etmiş olacağız. Afşin’imize bir marka değeri eklenmesine bizler memnun olduk. Bugün yeni iş yeri açan kardeşlerimize hayırlı olmasını temenni eder bol bereketli kazançlar dilerim.” açıklamasında bulundu.

Dedebaba Mahallesi, İkizler Çıkmazı Sokak, No:4 adresinde faaliyete giren poliklinikte, alanında uzman dört doktor ve dört klinikle ile Afşinli vatandaşların hizmetine açıldı.

İşletme Sahibi Ali Gönen, poliklinikte, Ortodonti, İmplant, Diş Beyazlatma, Protez Uygulamaları işlemlerini hizmete sunulduğunu belitti.

Img 9100 (Large)Img 9111 (Large)D S C 1597Dsc 1543 (Large)Dsc 1597 (Large)

  • Beta
Beta Özelliği
Muhabir: DENİZ DOĞAN