Trafik Denetimleri Artırıldı

Afşin İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, ilçe merkezinde çeşitli noktalarda anlık trafik uygulamaları gerçekleştiriyor. Bu denetimlerle, ruhsatsız silah taşınmasının önüne geçilmesi hedefleniyor. Ekipler, etkinliklerin yoğunlaştığı dönemlerde güvenliği sağlamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Afşin Düğün Magandalarına Önlem (2)

Trafiği Olumsuz Etkileyen Araçlar Denetim Altında

Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, APP plaka, yüksek ve abartılı ses sistemleri, aşırı ışıklandırma gibi trafiği ve çevreyi olumsuz etkileyen araçları da denetim altında tutuyor. Bu tür araçların, çevreye verdiği rahatsızlığı önlemek amacıyla sıkı kontroller yapılıyor.

Afşin Düğün Magandalarına Önlem (1)

Kontrol Noktalarında Sıkı Denetimler

İlçe merkezinin farklı noktalarında oluşturulan kontrol noktalarında, vatandaşların can güvenliği için sürücülere trafik kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulunuluyor. Trafik Tescil ve Denetleme Şubesi ekipleri, emniyet kemeri takılması ve hız ihlalleri gibi konularda da kontroller gerçekleştiriyor.

Afşin Düğün Magandalarına Önlem (4)

Vatandaşlara Uyarılar

Afşin İlçe Emniyet Müdürlüğü, düğün magandalarının neden olabileceği tehlikeleri en aza indirmek amacıyla vatandaşlara yönelik bilgilendirme ve uyarılar yapıyor. Emniyet yetkilileri, etkinliklerin güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için tüm sürücü ve katılımcılara trafik kurallarına riayet etmeleri çağrısında bulunuyor.

Afşin Düğün Magandalarına Önlem (8)Afşin Düğün Magandalarına Önlem (7)Afşin Düğün Magandalarına Önlem (6)Afşin Düğün Magandalarına Önlem (3)

Muhabir: Deniz Doğan