Afşin İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından aranan ve Ankara Ağır Ceza İlamat Masası tarafından "Banka veya Kredi Kurumlarının Araç Olarak Kullanılması Suretiyle Dolandırıcılık" suçundan 3 yıl 4 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan S.M (47) isimli şahıs yakalandı.

JANDARMA EKİPLERİ HUZUR OPERASYONLARI DEVAM EDİYOR

Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, halkın huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla gerçekleştirdikleri operasyonlar kapsamında aranan şahısları yakalamaya devam ediyor.

Türkoğlu İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından aranan ve Gaziantep Ağır Ceza İlamat Masası tarafından "Çocuğun Cinsel İstismarı" suçundan 4 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan H.N (23) isimli şahıs yakalandı.

Onikişubat İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından aranan ve Kahramanmaraş 3. Asliye Ceza Mahkemesi tarafından "Hakkı Olmayan Yere Tecavüz Etme" suçundan aranan A.Ç (69) isimli şahıs yakalandı.

Yakalanan şahıslar, adli makamlara sevk edilerek haklarındaki işlemlerin yapılması için teslim edildi.

HALKIN HUZURU VE GÜVENLİĞİ İÇİN KARARLI ÇALIŞMA

Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığı, halkın huzur ve güvenliğini sağlamak adına azim ve kararlılıkla çalışmalarını sürdürüyor. Toplumun güvenliği için gereken her türlü adımın atılması ve suçluların adalet önüne çıkarılması konusunda kararlılıkla hareket ediyor.

Kahramanmaraş İl Jandarma Komutanlığı'nın yürüttüğü operasyonlar, bölgede huzur ve güvenliğin devamı için önemli bir adım olurken, halkın desteği ve işbirliği ile suçla mücadelede etkin sonuçlar elde ediliyor.

Kaynak: Haber Merkezi