Haftalık sıcaklık ortalamaları şu şekilde:

20 Mayıs Pazartesi: Gök gürültülü sağanak yağışlı, en düşük sıcaklık değeri 12, en yüksek sıcaklık değeri ise 24 derece olacak. En düşük nem oranı 38, en yüksek nem oranı 76 olması bekleniyor. Bugün, rüzgar batıdan esecek ve rüzgarın hızı ise ortalama 12 kilometre olacak.

21 Mayıs Salı: Gök gürültülü Sağanak Yağışlı, günün en düşük hava sıcaklığı 12, en yüksek sıcaklık değeri ise 26 derece olması bekleniyor. En düşük nem oranı 30, en yüksek nem oranı ise 82. Gün içerisinde esecek rüzgâr ise kuzeyden 11 kilometre hızla esecek.

22 Mayıs Çarşamba: Parçalı bulutlu, en düşük hava sıcaklığı 12, en yüksek hava sıcaklığı ise 28 derece olması düşünülüyor. Günün en düşük nem oranı 22, en yüksek nem oranı ise 65 olması bekleniyor. Çarşamba günü kuzeybatıdan 15 kilometre hızla rüzgârın etkili olması bekleniyor.

23 Mayıs Perşembe: Gök gürültülü Sağanak Yağışlı, günün en düşük hava sıcaklığı 14, en yüksek hava sıcaklığı ise 26 derece civarında seyretmesi bekleniyor. En düşük nem oranı 29, en yüksek nem oranı ise 74 olması düşünülüyor. Gün içerisinde ise güneybatıdan 8 kilometrelik hızla rüzgar esecek.

24 Mayıs Cuma: Gök gürültülü Sağanak Yağışlı bir havanın etkili olacağı günde en düşük hava sıcaklığı 13, en yüksek hava sıcaklıklarının ise 24 derece olması bekleniyor. En düşük nem oranı 22, en yüksek nem oranı ise 82. Günün etkili rüzgâr yönü ise güneybatıdan 21 kilometre hızla etkili olması bekleniyor.

Muhabir: Ali Çolak