Haftalık sıcaklık ortalamaları şu şekilde:

15 Nisan Pazartesi: Az bulutlu, en düşük sıcaklık değeri 4, en yüksek sıcaklık değeri ise 21 derece olacak. En düşük nem oranı 26, en yüksek nem oranı 75 olması bekleniyor. Bugün, rüzgar kuzeyden esecek ve rüzgarın hızı ise ortalama 13 kilometre olacak.

16 Nisan Salı: Az bulutlu, günün en düşük hava sıcaklığı 7, en yüksek sıcaklık değeri ise 24 derece olması bekleniyor. En düşük nem oranı 32, en yüksek nem oranı ise 60. Gün içerisinde esecek rüzgar ise güneybatıdan 7 kilometre hızla esecek.

17 Nisan Çarşamba: Az bulutlu, en düşük hava sıcaklığı 9, en yüksek hava sıcaklığı ise 24 derece olması düşünülüyor. Günün en düşük nem oranı 31, en yüksek nem oranı ise 67 olması bekleniyor. Çarşamba günü güneyden 16 kilometre hızla rüzgarın etkili olması bekleniyor.

18 Nisan Perşembe: Çok bulutlu, günün en düşük hava sıcaklığı 8, en yüksek hava sıcaklığı ise 23 derece civarında seyretmesi bekleniyor. En düşük nem oranı 37, en yüksek nem oranı ise 84 olması düşünülüyor. Gün içerisinde ise güneyden 22 kilometrelik rüzgarın etkili olması bekleniyor.

19 Nisan Cuma: Çok bulutlu bir havanın etkili olacağı günde en düşük hava sıcaklığı 7, en yüksek hava sıcaklıklarının ise 24 derece olması bekleniyor. En düşük nem oranı 38, en yüksek nem oranı ise 86. Günün etkili rüzgar yönü ise güneybatıdan 13 kilometre hızla etkili olması bekleniyor.

Muhabir: Ali Çolak