Haftalık sıcaklık ortalamaları şu şekilde:

3 Haziran Pazartesi: Az bulutlu, en düşük sıcaklık değeri 13, en yüksek sıcaklık değeri ise 33 derece olacak. En düşük nem oranı 15, en yüksek nem oranı 66 olması bekleniyor. Bugün, rüzgar kuzeyden esecek ve rüzgarın hızı ise ortalama 16 kilometre olacak.

4 Haziran Salı: Az bulutlu, günün en düşük hava sıcaklığı 15, en yüksek sıcaklık değeri ise 33 derece olması bekleniyor. En düşük nem oranı 11, en yüksek nem oranı ise 58. Gün içerisinde esecek rüzgâr ise kuzeybatıdan 7 kilometre hızla esecek.

5 Haziran Çarşamba: Az bulutlu, en düşük hava sıcaklığı 17, en yüksek hava sıcaklığı ise 34 derece olması düşünülüyor. Günün en düşük nem oranı 12, en yüksek nem oranı ise 41 olması bekleniyor. Çarşamba günü kuzeyden 12 kilometre hızla rüzgârın etkili olması bekleniyor.

6 Haziran Perşembe: Az bulutlu, günün en düşük hava sıcaklığı 17, en yüksek hava sıcaklığı ise 34 derece civarında seyretmesi bekleniyor. En düşük nem oranı 9, en yüksek nem oranı ise 40 olması düşünülüyor. Gün içerisinde ise kuzeyden 18 kilometrelik hızla rüzgar esecek.

7 Haziran Cuma: Az bulutlu bir havanın etkili olacağı günde en düşük hava sıcaklığı 16, en yüksek hava sıcaklıklarının ise 34 derece olması bekleniyor. En düşük nem oranı 15, en yüksek nem oranı ise 56. Günün etkili rüzgâr yönü ise kuzeyden 9 kilometre hızla etkili olması bekleniyor.

Muhabir: Eda Yamanlı