Haftalık sıcaklık ortalamaları şu şekilde:

25 Mart Pazartesi: Çok bulutlu, en düşük sıcaklık değeri -2, en yüksek sıcaklık değeri ise 13 derece olacak. En düşük nem oranı 34, en yüksek nem oranı 83 olması bekleniyor. Bugün, rüzgar güneybatıdan esecek ve rüzgarın hızı ise ortalama 21 kilometre olacak.

26 Mart Salı: Yağmurlu, günün en düşük hava sıcaklığı 5, en yüksek sıcaklık değeri ise 12 derece olması bekleniyor. En düşük nem oranı 32, en yüksek nem oranı ise 92. Gün içerisinde esecek rüzgar ise kuzeyden 11 kilometre hızla esecek.

27 Mart Çarşamba: Parçalı bulutlu, en düşük hava sıcaklığı -2, en yüksek hava sıcaklığı ise 13 derece olması düşünülüyor. Günün en düşük nem oranı 42, en yüksek nem oranı ise 87 olması bekleniyor. Çarşamba günü güneybatıdan 13 kilometre hızla rüzgarın etkili olması bekleniyor.

28 Mart Perşembe: Parçalı bulutlu, günün en düşük hava sıcaklığı 3, en yüksek hava sıcaklığı ise 17 derece civarında seyretmesi bekleniyor. En düşük nem oranı 47, en yüksek nem oranı ise 96 olması düşünülüyor. Gün içerisinde ise güneybatıdan 7 kilometrelik rüzgarın etkili olması bekleniyor.

29 Mart Cuma: Sağanak yağışlı bir havanın etkili olacağı günde en düşük hava sıcaklığı 5, en yüksek hava sıcaklıklarının ise 15 derece olması bekleniyor. En düşük nem oranı 60, en yüksek nem oranı ise 90. Günün etkili rüzgar yönü ise güneydoğudan 6 kilometre hızla etkili olması bekleniyor.

Muhabir: Ali Çolak