Haftalık sıcaklık ortalamaları şu şekilde:

11 Mart Pazartesi: Puslu, en düşük sıcaklık değeri 1, en yüksek sıcaklık değeri ise 14 derece olacak. En düşük nem oranı 39, en yüksek nem oranı 71 olması bekleniyor. Bugün, rüzgar batıdan esecek ve rüzgarın hızı ise ortalama 10 kilometre olacak.

12 Mart Salı: Puslu, günün en düşük hava sıcaklığı 2, en yüksek sıcaklık değeri ise 18 derece olması bekleniyor. En düşük nem oranı 32, en yüksek nem oranı ise 83. Gün içerisinde esecek rüzgar ise güneyden 13 kilometre hızla esecek.

13 Mart Çarşamba: Sağanak yağışlı, en düşük hava sıcaklığı 4, en yüksek hava sıcaklığı ise 14 derece olması düşünülüyor. Günün en düşük nem oranı 38, en yüksek nem oranı ise 73 olması bekleniyor. Çarşamba günü batıdan 18 kilometre hızla rüzgarın etkili olması bekleniyor.

14 Mart Perşembe: Yağmurlu, günün en düşük hava sıcaklığı 5, en yüksek hava sıcaklığı ise 14 derece civarında seyretmesi bekleniyor. En düşük nem oranı 44, en yüksek nem oranı ise 92 olması düşünülüyor. Gün içerisinde ise batıdan 11 kilometrelik rüzgarın etkili olması bekleniyor.

15 Mart Cuma: Yağmurlu bir havanın etkili olacağı günde en düşük hava sıcaklığı 6, en yüksek hava sıcaklıklarının ise 10 derece olması bekleniyor. En düşük nem oranı 72, en yüksek nem oranı ise 92. Günün etkili rüzgar yönü ise batıdan 7 kilometre hızla etkili olması bekleniyor.

Muhabir: Ali Çolak