Haftalık sıcaklık ortalamaları şu şekilde:

26 Şubat Pazartesi: Parçalı bulutlu, en düşük sıcaklık değeri 1, en yüksek sıcaklık değeri ise 11 derece olacak. En düşük nem oranı 37, en yüksek nem oranı 66 olması bekleniyor. Bugün, rüzgar güneydoğudan esecek ve rüzgarın hızı ise ortalama 11 kilometre olacak.

27 Şubat Salı: Parçalı bulutlu, günün en düşük hava sıcaklığı 1, en yüksek sıcaklık değeri ise 10 derece olması bekleniyor. En düşük nem oranı 31, en yüksek nem oranı ise 71. Gün içerisinde esecek rüzgar ise kuzeydoğudan 5 kilometre hızla esecek.

28 Şubat Çarşamba: Az bulutlu, en düşük hava sıcaklığı -1, en yüksek hava sıcaklığı ise 13 derece olması düşünülüyor. Günün en düşük nem oranı 35, en yüksek nem oranı ise 64 olması bekleniyor. Çarşamba günü güneydoğudan 5 kilometre hızla rüzgarın etkili olması bekleniyor.

29 Şubat Perşembe: Az bulutlu, günün en düşük hava sıcaklığı 0, en yüksek hava sıcaklığı ise 13 derece civarında seyretmesi bekleniyor. En düşük nem oranı 40, en yüksek nem oranı ise 69 olması düşünülüyor. Gün içerisinde ise kuzeydoğudan 6 kilometrelik rüzgarın etkili olması bekleniyor.

1 Mart Cuma: Az bulutlu bir havanın etkili olacağı günde en düşük hava sıcaklığı 0, en yüksek hava sıcaklıklarının ise 14 derece olması bekleniyor. En düşük nem oranı 30, en yüksek nem oranı ise 75. Günün etkili rüzgar yönü ise güneyden 7 kilometre hızla etkili olması bekleniyor.

Muhabir: Önder Kamalak