Haftalık sıcaklık ortalamaları şu şekilde:

12 Şubat Pazartesi: Parçalı bulutlu, en düşük sıcaklık değeri 0, en yüksek sıcaklık değeri ise 10 derece olacak. En düşük nem oranı 59, en yüksek nem oranı 92 olması bekleniyor. Bugün, rüzgar doğudan esecek ve rüzgarın hızı ise ortalama 5 kilometre olacak.

13 Şubat Salı: Karla Karışık Yağmurlu, günün en düşük hava sıcaklığı 2, en yüksek sıcaklık değeri ise 8 derece olması bekleniyor. En düşük nem oranı 81, en yüksek nem oranı ise 96. Gün içerisinde esecek rüzgar ise kuzeydoğudan 5 kilometre hızla esecek.

14 Şubat Çarşamba: Karla Karışık Yağmurlu, en düşük hava sıcaklığı 3, en yüksek hava sıcaklığı ise 8 derece olması düşünülüyor. Günün en düşük nem oranı 79, en yüksek nem oranı ise 96 olması bekleniyor. Çarşamba günü doğudan 5 kilometre hızla rüzgarın etkili olması bekleniyor.

15 Şubat Perşembe: Kar yağışlı, günün en düşük hava sıcaklığı 1, en yüksek hava sıcaklığı ise 9 derece civarında seyretmesi bekleniyor. En düşük nem oranı 64, en yüksek nem oranı ise 96 olması düşünülüyor. Gün içerisinde ise güneydoğudan 8 kilometrelik rüzgarın etkili olması bekleniyor.

16 Şubat Cuma: Yağmurlu bir havanın etkili olacağı günde en düşük hava sıcaklığı 0, en yüksek hava sıcaklıklarının ise 8 derece olması bekleniyor. En düşük nem oranı 58, en yüksek nem oranı ise 93. Günün etkili rüzgar yönü ise güneydoğudan 4 kilometre hızla etkili olması bekleniyor.

Muhabir: Ali Çolak