Haftalık sıcaklık ortalamaları şu şekilde:

20 Kasım Pazartesi: Çok bulutlu, en düşük sıcaklık değeri 0, en yüksek sıcaklık değeri ise 6 derece olacak. En düşük nem oranı 58, en yüksek nem oranı 87 olması bekleniyor. Bugün, rüzgar batıdan esecek ve rüzgarın hızı ise ortalama 19 kilometre olacak.

21 Kasım Salı: Parçalı bulutlu, günün en düşük hava sıcaklığı 1, en yüksek sıcaklık değeri ise 10 derece olması bekleniyor. En düşük nem oranı 50, en yüksek nem oranı ise 89. Gün içerisinde esecek rüzgar ise kuzeybatıdan 14 kilometre hızla esecek.

Karataş, “Temayül, En iyi adaylarla hazırlanılmasında önemli bir adım” Karataş, “Temayül, En iyi adaylarla hazırlanılmasında önemli bir adım”

22 Kasım Çarşamba: Sağanak yağışlı, en düşük hava sıcaklığı 1, en yüksek hava sıcaklığı ise 14 derece olması düşünülüyor. Günün en düşük nem oranı 47, en yüksek nem oranı ise 83 olması bekleniyor. Çarşamba günü güneyden 11 kilometre hızla rüzgarın etkili olması bekleniyor.

23 Kasım Perşembe: Parçalı bulutlu, günün en düşük hava sıcaklığı 6, en yüksek hava sıcaklığı ise 13 derece civarında seyretmesi bekleniyor. En düşük nem oranı 67, en yüksek nem oranı ise 87 olması düşünülüyor. Gün içerisinde ise batıdan 11 kilometrelik rüzgarın etkili olması bekleniyor.

24 Kasım Cuma: Sağanak yağışlı bir havanın etkili olacağı günde en düşük hava sıcaklığı 5, en yüksek hava sıcaklıklarının ise 14 derece olması bekleniyor. En düşük nem oranı 70, en yüksek nem oranı ise 96. Günün etkili rüzgar yönü ise güneyden 8 kilometre hızla etkili olması bekleniyor.

Kaynak: Ali Çolak