Afşin’de 13 Kasım ile 17 Kasım arasında ortalama sıcaklık değerleri 14 derece civarında seyrederken, en düşük sıcaklık ortalaması ise 2 derece civarında seyredecek.

Alanya'da düzenlenen 13. Uluslararası Yeni Yıl Pazarı başladı Alanya'da düzenlenen 13. Uluslararası Yeni Yıl Pazarı başladı

Haftalık sıcaklık ortalamaları şu şekilde:

13 Kasım Pazartesi: En düşük sıcaklık değeri 4, en yüksek sıcaklık değeri ise 19 derece olacak. En düşük nem oranı 33, en yüksek nem oranı 80 olması bekleniyor. Bugün, rüzgar güneyden esecek ve rüzgarın hızı ise ortalama 14 kilometre olacak.

14 Kasım Salı: Günün en düşük hava sıcaklığı 4, en yüksek sıcaklık değeri ise 11 derece olması bekleniyor. En düşük nem oranı 76, en yüksek nem oranı ise 91. Gün içerisinde esecek rüzgar ise kuzeydoğudan 5 kilometre hızla esecek.

15 Kasım Çarşamba: En düşük hava sıcaklığı -1, en yüksek hava sıcaklığı ise 14 derece olması düşünülüyor. Günün en düşük nem oranı 40, en yüksek nem oranı ise 91 olması bekleniyor. Çarşamba günü doğudan 6 kilometre hızla rüzgarın etkili olması bekleniyor.

16 Kasım Perşembe: Günün en düşük hava sıcaklığı 0, en yüksek hava sıcaklığı ise 16 derece civarında seyretmesi bekleniyor. En düşük nem oranı 50, en yüksek nem oranı ise 92 olması düşünülüyor. Gün içerisinde ise güneybatıdan 19 kilometrelik rüzgarın etkili olması bekleniyor.

17 Kasım Cuma: Bulutlu bir havanın etkili olacağı günde en düşük hava sıcaklığı -1, en yüksek hava sıcaklıklarının ise 11 derece olması bekleniyor. En düşük nem oranı 36, en yüksek nem oranı ise 92. Günün etkili rüzgar yönü ise doğudan 4 kilometre hızla etkili olması bekleniyor.

Kaynak: Şükrü Kartal