Afşin’de binlerce öğrencinin geleceği adına büyük öneme sahip olan YKS sınavının yapıldığı bölgelerde çeşitli ikramlıklar dağıtan AK Parti Afşin İlçe Gençlik Kolları, öğrenci ve velilerin heyecanına ortak oldu.

Afşin’de YKS sınava giren adayların ve velilerin heyecanına ortak olan AK Parti Afşin İlçe Gençlik Kolları, okulların önlerinde çeşitli ikramlarda bulunarak Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) kapsamında düzenlenen Temel Yeterlilik Testi’nde de (TYT) öğrencileri yalnız bırakmadı.

Afşin’de Ak Gençlik’ten Yks’ye Giren Öğrencilere Destek (5)

Afşin’de sınavların yapılacağı bölgelerde ikram stantları kurularak, okul önlerinde hem sınava girecek öğrencilere ikramlar yapıldı hem de sınav süresince kapıda bekleyen ailelerin heyecanına ortak olundu. Okulların önünde stant kuran AK Parti Afşin Gençlik Kolları; öğrencilere su, kek ve meyve suyu ikram edip, başarı dileklerini iletti.

Afşin’de Ak Gençlik’ten Yks’ye Giren Öğrencilere Destek (4)-1

Konu hakkında konuşan AK Parti Afşin Gençlik Kolları Başkanı Aytekin Özgül, “Afşin’de 2024 YKS sınavlarında Temel Yeterlilik Testi (TYT) için 3719 adayımızın heyecanına ortak olduk. Öğrencilerimize ve ailelerine su, kek ve meyve suyu ikramında bulunduk. Gençlerimize hayatlarında önemli bir dönüm noktası olan YKS’da üstün başarılar diliyorum. İnşallah herkes gönlündeki üniversiteye yerleşme başarısı gösterir. Bizlere bu konuda destek olan Afşin Belediye Başkanımız Koray Kıraç ve Ak Parti İlçe Başkanlığımıza teşekkür ederiz” dedi.

Afşin’de Ak Gençlik’ten Yks’ye Giren Öğrencilere Destek (2)-1Afşin’de Ak Gençlik’ten Yks’ye Giren Öğrencilere Destek (3)-1Afşin’de Ak Gençlik’ten Yks’ye Giren Öğrencilere Destek (1)-1Afşin’de Ak Gençlik’ten Yks’ye Giren Öğrencilere Destek (1)Afşin’de Ak Gençlik’ten Yks’ye Giren Öğrencilere Destek (2)Afşin’de Ak Gençlik’ten Yks’ye Giren Öğrencilere Destek (3)Afşin’de Ak Gençlik’ten Yks’ye Giren Öğrencilere Destek (4)

Muhabir: Önder Kamalak