Damak zevkine hitap eden Komagene Çiğ Köfte Afşin şubesinde gerçekleştirdiği yenileme çalışmalarının ardından kapılarını müşterilere açtı. Yenilenen yüzüyle hizmete devam eden Komagene Dedebaba Şubesi, müşterilere daha konforlu ve şık bir ortamda çiğ köfte keyfi yaşatıyor.

Gıda sektöründe önemli bir yere sahip olan ve kalitesiyle adından söz ettiren Komagene Dedebaba Şubesi, müşteri memnuniyetini artırmak için yenilikçi adımlar atmaya devam ediyor.

Çiğ köfte üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesine verilen önem, tüketicilerin güvenini kazanmada önemli bir rol oynayan Komagene Afşin Şubesi, ürünlerinde kullanılan malzemelerin tümünü titizlikle seçerek, sağlık standartlarına uygunluğunu sürekli sağlıyor.

Kahramanmaraş Valiliği, 11 gün boyunca yasakladı Kahramanmaraş Valiliği, 11 gün boyunca yasakladı

İşletme Sahibi Kamil Çetin, “Komagene Afşin Dedebaba şubesi olarak, depremin 4. gününden itibaren Afşin halkına kesintisiz hizmet veriyoruz. Dükkanımızdaki tadilat, boyama, mobilya yenileme ve hijyen kurallarıyla yenilendi. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için özel malzemelerle zenginleştirdiğimiz çiğ köftelerimiz, 10 farklı yeşillik ve çeşitli soslarla buluşuyor. Sipariş hattımız 0501 375 0003’te 7 gün 24 saat açık. Her ayın 15’ine özel olarak başlattığımız %50’si bizden kampanyasıyla tüm müşterilerimize doyumsuz çiğ köfte sunuyoruz. Herkesi lezzetimize davet ediyoruz” dedi.

İşletme sahibi Kamil Çetin, “Önceliğimiz Afşin’e kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti sunmaktır. Yenilenen Komagene çiğ köfteyle tüm halkımızı bekliyoruz. Siparişlerinizi sabah 09.00 ile gece 02.00 arasında verebilirsiniz. Her bir müşterimizi lezzetimizi denemeye davet ediyoruz” dedi.

çiğ köfte (8)çiğ köfte (9)çiğ köfte (7)çiğ köfte (5)çiğ köfte (3)çiğ köfte (4)

Kaynak: DENİZ DOĞAN