Afşin Fen Lisesi öğrencileri, Yükseköğretm Kurumları Sınavı (YKS) yerleştirme sonuçlarında başarıya imza attı. Onlarca öğrencisini üniversite hayaline kavuşturan Afşin Fen Lisesi, bu başarısını öğrencileri, veliler ve öğretmenleriyle paylaştı.

Afşin Fen Lisesi Okulu Müdürü Cuma Kılınç, geleneği bozmayarak 2020 YKS’deki öğrencilerinin başarıyla gurur duyduklarını ifade eden ederek, şu ifadelere yer verdi:

“Afşin Fen Lisesi yine bizleri gururlandırdı. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz uzun ve yorucu bir çalışma sürecinin meyvelerini almanın mutluluğunu yaşadılar.  Bu gururu bizlere yaşatan öğrencilerimize eğitim emektarı öğretmenlerimize ve her daim yanımızda olan ailelerimize teşekkür ederek bundan sonraki süreç için başarılar diliyorum. Afşin Fen Lisesi ailesinin ilçemiz ve bölgemiz için önemli bir değer oluğunu belirterek öğrencilerimizin başarısı bize güç ve enerji veriyor” dedi.

Kılınç, “Bizler her öğrencimizi bir evladımız olarak görüyoruz ve onların hayat yoluculuğunda tüm gücümüzler yanlarında olmaya özen gösteriyoruz. Öğrencilerimizin her başarısında ve güzel davranışlarıyla yüreğimizin pır pır ettiğini içtenlikle belirtiyorum. Son olarak bu başarıda emeği geçen herkese tekrar teşekkür ediyor yeni başarılar için canla başla mücadele sözümüzü tekrarlıyorum” ifadelerine yer verdi.