Afşin Belediyesi, vatandaşların güvenli ve rahat yollarda seyahat etmelerini sağlamak amacıyla asfalt çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Aynı zamanda çevre düzenlemesiyle doğal güzellikleri koruyarak, Afşin şehir merkezine modern bir görünüm kazandırıyor.

Sosyal medyada provokasyona göz açtırılmıyor Sosyal medyada provokasyona göz açtırılmıyor

6 Şubat depremlerinin ardından, Beyceğiz Mahallesi Kaplankaya Sokak'ta gerçekleştirilen asfalt çalışmaları titizlikle yürütülüyor. Afşin Belediyesi, planlanan program çerçevesinde yol çalışmalarını sürdürüyor. Afşin Belediyesi, şehir içi ulaşımın daha sorunsuz ve güvenli olmasını amaçlıyor.

Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, mahallenin doğal güzelliklerini koruma ve yaşam kalitesini artırma konusunda özveriyle çalıştıklarını belirterek; “Temiz bir çevrenin, sağlıklı ve mutlu bir toplumun temelini oluşturduğuna inanıyorum. Afşinbey Mahallesi'nin doğal güzelliklerini korumak ve yaşam kalitesini artırmak için çevre temizliği düzenleyip özveriyle çalıştık. Çünkü temiz bir çevre, sağlıklı ve mutlu bir toplumun temelidir. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz” dedi.