Afşin Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Derneği Başkanı Ufuk Arslantürk, başkan seçildikten sonra ilk iş olarak derneği yeni binasına taşıdı. Kale Mahallesi Elçibey Caddesi eski arma market yanındaki binanın 3. Katına taşınan ve 450 üyenin bulunduğu Afşin Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Derneği, yeni başkan Ufuk Arslantürk ile yeniden aktif olmaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurulda eski başkan Abdullah Öztürk’e yaptığı hizmetler için teşekkür eden yeni başkan Ufuk Arslantürk, “Çok değerli Avcı dostlarım 23 Temmuz’da yapılan Afşin Avcılar ve Atıcılar genel kurulunda siz değerli Avcı dostlarımızın katılımlarla gerçekleşmiştir. Öncelikle sayın başkanımız Abdullah Öztürk'e bu zamana kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dilerim. Beni bu göreve layık gören tüm av camiasına hizmetlerimizle layık olmaya çalışacağız. Hiç kimseyi ötekileştirmeden abi kardeş ilişkisinde bu kutsal görevi gücüm yettiğince taşımaya özen göstereceğim. En kısa sürede etkinlikle bir araya gelerek sorun ve önerilerinizi tek tek dinleyeceğiz” dedi.

Afşin Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Derneği’nin yeni yönetimi ise şu şekilde oluştu: Başkan Ufuk Arslantürk, 2. Başkan Ali Özdemir, Sayman M. Zahit Hocaoğlu, üyeler Sedat Özen, Aziz Sakarca.

AV SEZONU 26 AĞUSTOS’TA BAŞLIYOR

125 bin 320 litre kaçak akaryakıt ele geçirildi 125 bin 320 litre kaçak akaryakıt ele geçirildi

Afşin Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Derneği Başkanı Ufuk Arslantürk, av sezonunun 26 Ağustos’ta başlayacağını söyleyerek, avcılara yeni sezonda iyi avlar olmasını diledi.

Kaynak: DENİZ DOĞAN